طرح آبرسانی ۲ روستای اهواز به بهره برداری رسید

طرح آبرسانی به ۲ روستای ام الطمیر و سیف السادات بخش مرکزی اهواز روز شنبه با حضور جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی و روستاییان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، با بهره برداری از این طرح هفت هزار و ۵۰۰ نفر از اهالی این منطقه از آب شرب پایدار و باکیفیت برخوردار شدند.

با اجرای ۶ کیلومتر خط انتقال شامل چهار کیلومتر خط انتقال ۲۵۰ میلیمتر و ۲ کیلومتر خط انتقال ۱۶۰ میلیمتر و اتصال به تصفیه خانه گروه ملی اهواز، آبرسانی به ۲ روستای ام الطمیر و سیف السادات انجام شد.

بخشدار مرکزی اهواز در این آیین با بیان اینکه مردم این روستا تشنگی کشیده اند و بهره برداری از این طرح موجب خوشحالی مردم شده است، افزود: سرعت اجرای این طرح به قدری بود که برای ما و اهالی روستا باور کردنی نیست.

علی بلم‌چی با تقدیر از پیگیری مسوولان دخیل در اجرای این طرح ادامه داد: مسوولان بسیاری پیش از این، وعده بهبود وضعیت آب را داده بودند ولی هیچ یک از آنها به وعده خود عمل نکردند.

وی، اشتغال را مطالبه جوانان اهالی این منطقه دانست و ادامه داد: کارشکنی هایی برای توسعه ورزش روستا وجود دارد و این موجب شده تا این روستا در بخش ورزش با چالش ها و عقب افتادگی های زیادی دست به گریبان است.

بلم‌چی با بیان اینکه روستای ام الطمیر در سال های اخیر متحول شده است و وضعیت آن قابل مقایسه با گذشته نیست، گفت: برق و گاز این روستا تکمیل شده است و زیرساخت این منطقه ۹۸ درصد تکمیل  است ضمن اینکه زمین ها زیرسازی و ۶۰ درصد آسفالت دارد./ منبع:خبرگزاری ایرنا خوزستان

 

۵۶