آیین تکریم و معارفه فرمانده تیپ ۱۹۲ زرهی ارتش با حضور فرماندار اهواز

در آیینی با حضور جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز و جمعی از مسوولین، فرماندهان و نیروهای نظامی، فرمانده جدید تیپ 192زرهی ارتش جمهوری اسلامی ایران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز در این مراسم گفت: نقش ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفظ مرزها و برقراری اقتدار منطقه ای قابل تقدیر است و می توان این نیروی بزرگ مردمی را از بهترین و مخلص ترین نیروهای نظامی در سطح جهان نام برد.

فرماندار اهواز در ادامه گفت: لشکر ۹۲ زرهی استان خوزستان با حماسه ها و دلاوری های کم نظیر خود، تاریخی ماندگار و پر از غرور برای ایران اسلامی بوجود آورد و تلاش های این نیروهای جان بر کف این لشکر همواره در یاد و خاطر ما خواهد ماند.

عالمی نیسی در پایان افزود: لشکر۹۲ زرهی خوزستان به نمایندگی از  ارتش جمهوری اسلامی در واقعه سیلاب اخیر با اخلاص و کوشش فراوان، هموطنان عزیز را تنها نگذاشتند و تا آخرین لحظه در کنار مردم آسیب دیده حضور داشتند که می توان  گفت با اتکاء به نیروهای نظامی و انتظامی توانستیم بر جلوگیری از  حوادث سیلاب بخوبی عمل کنیم که جای تقدیر و تشکر دارد.

در این آیین که با حضور امیر سرتیپ دوم بیدادی فرمانده ارشد قرارگاه جنوب غرب آجا در تالار مهر لشکر ۹۲ زرهی برگزار شد، سرهنگ محمد علی گودرزی به عنوان فرمانده جدید تیپ ۱۹۲ زرهی معرفی و از زحمات و خدمات امیر سرتیپ دوم رحیم نظری فرمانده سابق تشکر و قدردانی شد.

۱۱٫۶K