تامین ۴۵ تن روغن خوراکی برای بازار اهواز

فرماندار اهواز گفت: ۴۵ تن روغن خوراکی برای بازار اهواز تامین شده است که با تزریق این کالا التهاب بازار فروکش خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، مسعود فلاحی روز یکشنبه در نشستی به منظور تقویت بازرسی بر بازار اهواز در محل فرمانداری بیان کرد: برخی افراد سودجو کالاهای اساسی را به اجبار در کنار کالاهای دیگر به فروش می‌رسانند، که باید به صورت تخصصی این متخلفان شناسایی و با آنها برخورد شود تا دیگر این تخلف را تکرار نکنند.

وی گفت: باید به طور جدی  افرادی که کم فروشی و یا گران فروشی می‌کنند از سوی دستگاه‌های نظارتی و مربوطه شناسایی و با آنها برخورد شود.

فرماندار اهواز ادامه داد: باید یک ساماندهی و سازماندهی در اهواز برای بازرسی از بازار انجام شود تا از هرگونه التهاب و گرانی جلوگیری شود. ۲۰ گروه برای بازرسی از بازار اهواز توسط دستگاه‌های مختلف از جمله جهاد کشاورزی ، صمت ،بسیج و فرماندهی انتظامی تشکیل شده است.

فلاحی افزود: برخی شرکت‌های تولید کننده نان صنعتی، آرد بسیار زیادی را دریافت می‌کنند که باید جلوی این تخلف گرفته، و در مقابل زیاده خواهی برخی افراد ایستادگی شود. برخی به دنبال متشنج کردن جامعه و بالا بردن نارضایتی مردم هستند، اما هوشیاری مردم باعث شد تا این حرکت هم مانند حرکت‌های دیگر خنثی شود.

وی گفت: در هر گروه بازرسی تشکیل شده ، سه نفر از دستگاه‌های نظارتی حضور دارند و ماموران بسیج نیز به همراه این گروه‌ها بر بازار نظارت خواهند داشت. منبع: ایرنا خوزستان

 

۳۰