بازدید استاندار خوزستان از طرح های عمرانی و دفع آب های سطحی در مناطق مختلف اهواز

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان ۲۷ دیماه به همراه سید احمد موالی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و سرپرست فرمانداری اهواز، خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، طرفی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان، بهمن یوسفی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداراهواز و جمعی از مسئولین از پروژه های عمرانی و دفع آب های سطحی در مناطق مختلف اهواز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در این بازدید روند پیشرفت طرح های اصلاح شبکه فاضلاب و سیستم دفع آب های سطحی شرکت آب و فاضلاب و شهرداری اهواز مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار خوزستان در این بازدید با تاکید بر تکمیل طرح های عمرانی و شبکه دفع آب‌های سطحی در شهر اهواز اظهار کرد: طرح های فاضلاب و شبکه دفع آب‌های سطحی برای نخستین بار در حال انجام است که بخش‌های مهمی از مشکلات نقاط بحرانی شهر اهواز مرتفع شده است.

حسینی محراب در پایان ضمن تاکید بر همکاری شرکت آب و فاضلاب و شهرداری اهواز در جمع آوری و دفع آب های سطحی افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های مدیریت شهری در اهواز، تکمیل پروژه های عمرانی، اصلاح شبکه فاضلاب و دفع آب های سطحی است و خوشبختانه همه پروژه های مربوط به آن فعال و با سرعت نسبتا مطلوبی در حال تکمیل است.

در این بازدید کرمی نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، امینی شهردار اهواز و جمعی از مسئولین نیز حضور داشتند.

 

۷۷