سرپرست فرمانداری اهواز تاکید کرد:

ضرورت تسریع در اجرای طرح های فاضلاب و رفع مشکلات شبکه جمع آوری و دفع آب های سطحی اهواز

سرپرست فرمانداری اهواز بر تسریع در اجرا و تکمیل طرح های فاضلاب و شبکه جمع آوری و دفع آب های سطحی و رفع نواقص قبل از شروع فصل بارندگی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، سید احمد موالی زاده روز یکشنبه نوزدهم شهریورماه ۱۴۰۲ در جلسه بررسی آخرین وضعیت شبکه جمع آوری و دفع آب های سطحی و فاضلاب در معابر و خیابان های اهواز، با اشاره به نزدیک شدن به فصل بارندگی افزود: طرح های فاضلاب و شبکه جمع آوری و دفع آب های سطحی باید قبل از شروع فصل بارندگی اصلاح و تکمیل شوند.

وی ادامه داد: لایروبی گسترده و رفع نواقص و اصلاح ایستگاه های پمپاژ و شبکه فاضلاب باید در اسرع وقت انجام شود.

سرپرست فرمانداری اهواز بر ترمیم نوارهای حفاری تاکید کرد و ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به بازگشایی مدارس، نوارهای حفاری معابر و خیابان های به ویژه خیابان های اطراف مدارس باید ترمیم شوند تا از بروز حوادث احتمالی پیشگیری شود.

موالی زاده گفت: در برخی از نقاط اهواز درب منهول فاضلاب وجود ندارد که شرکت آب و فاضلاب نسبت به تامین درب منهول برای این نقاط اقدام کند.

وی  تاکید کرد: تیم مشترک متشکل از فرمانداری، شرکت آب و فاضلاب و شهرداری به منظور بازدید از وضعیت ایستگاه های پمپاژ در مناطق مختلف اهواز و نقص یابی و رفع مشکل ایستگاه ها تشکیل شود، تا حین بارندگی وارد مدار قرار گیرند.

سرپرست فرمانداری اهواز در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ها و همکاری و تعامل بین مجموعه شهرداری و شرکت آب و فاضلاب در اهواز، افزود: در این سال های اخیر با همکاری و تعامل مجموعه شهرداری و شرکت آب و فاضلاب در اهواز اقدامات خوبی در اجرای طرح های فاضلاب و شبکه جمع آوری دفع آب های سطحی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه بررسی آخرین وضعیت شبکه جمع آوری و دفع آب های سطحی و فاضلاب در معابر و خیابان های اهواز روز یکشنبه نوزدهم شهریور۱۴۰۲ به ریاست سید احمد موالی زاده سرپرست فرمانداری اهواز و با حضور کرمی نژاد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، یوسفی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، شمس معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اهواز و جمعی از مدیران فرمانداری، آب و فاضلاب و شهرداری در محل فرمانداری اهواز برگزار شد.

 

۱۶۱