سرپرست فرمانداری اهواز:

کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی نسبت به شاداب سازی شهرستان اهواز جهت استقبال از بازگشایی مدارس اقدام کنند

سرپرست فرمانداری اهواز گفت: کلیه ادارات و دستگاه‌ها برای شاداب سازی شهرستان جهت استقبال از بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان بر سر کلاس درس ورود کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، سید احمد موالی زاده روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اهواز با اشاره به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس افزود: برای جلوگیری از درگیر شدن دانش آموزان و خانواده‌های آنها با ترافیک ساعت فعالیت مدارس و ادارات اهواز در مهرماه بزودی اعلام خواهد شد.

موالی زاده با تاکید بر اینکه موضوع بازگشایی مدارس فقط مختص به دستگاه‌های خاصی نیست، افزود: تمامی دستگاه‌ها برای شاداب سازی شهر جهت استقبال از بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان بر سر کلاس درس ورود کنند.

نبود بازار روز یکی از مشکلات عمده اهواز

سرپرست فرمانداری اهواز با اشاره به وجود وانت بارهای فروش میوه و تره بار در کنار خیابان‌های اهواز گفت: علت استقرار این وانت بارها در خیابان‌های اهواز نبود بازار روز و مرکز عرضه میوه و تره بار در کلانشهر اهواز است.

سید احمد موالی زاده با بیان اینکه در اغلب شهرهای کشور این مراکز وجود دارد، افزود: وجود این وانت بارها در کنار خیابان‌های اهواز باعث ایجاد ترافیک شده و ممکن است باعث وقوع تصادف شوند.

وی با بیان اینکه شهرداری اهواز باید برای ایجاد بازار روز به طور جدی ورود کند، ادامه داد: برای ساماندهی این وانت بارها در حال طراحی مکانی در اهواز هستیم، اما متولی اصلی این کار شهرداری است و باید پای کار بیاید.

وی همچنین با اشاره به نزدیک شدن به هفته گرامیداشت دفاع مقدس اظهار کرد: ارزش‌های دفاع مقدس در این هفته باید در قالب برنامه‌های مختلف فرهنگی به جوانان و نوجوانان معرفی شود.

سرپرست فرمانداری اهواز گفت: هفته دفاع مقدس امسال طرح سپاس برگزار و در قالب این طرح دستگاه‌ها با خانواده شهدا و ایثارگران دیدار خواهند کرد.

موالی زاده همچنین از شورای ترافیک اهواز خواست تا راهکارهای فرهنگ سازی ترافیکی در اهواز را ارائه دهد تا از وقوع حوادث رانندگی در اهواز جلوگیری گردد.

۸۵