در هشتمین هفته از اجرای طرح هر هفته یک محله- یک مسجد؛

دیدار و گفت و گوی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز و جمعی از مسئولین با مردم کوی زعفرانیه( شهرک رزمندگان)

سید احمد موالی زاده سرپرست فرمانداری اهوازشنبه شب یکم مهرماه 1402 در هشتمین هفته از اجرای " طرح هر هفته یک محله-یک مسجد " به همراه جمعی از مسئولین ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی با حضور درمسجد ابو طالب (ع) کوی زعفرانیه( شهرک رزمندگان) با جمعی از مردم این منطقه دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، در این دیدار شیبه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خوزستان، بهمن یوسفی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، شمس معاون خدمات شهری شهرداری، پور موسوی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز، حسین پور رئییس اداره بهزیستی اهواز و جمعی از مدیران ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی از جمله سپاه و ناحیه مقاومت بسیج، شهرداری، نیروی انتظامی،آب و فاضلاب و شرکت توزیع نیروی برق نیز حضور داشتند.

در طرح ” هر هفته یک محله – یک مسجد ” سرپرست فرمانداری اهواز به همراه معاونین و جمعی از مدیران ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی با شهروندان در مساجد محلات مختلف دیدار و به صورت چهره به چهره گفت و گو می کنند.

این طرح توسط فرمانداری اهواز و با استفاده از ظرفیت معتمدین در محلات و مساجد به صورت مستمر در مناطق مختلف در حال اجرا است.

 

 

۵۰۰