بخشدار:

روستاهای بخش غیزانیه ضدعفونی شدند

بخشدارغیزانیه اهواز گفت : به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان روستاهای بخش غیزانیه ضدعفونی وگندزدایی شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، رسول ساکی گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت شهروندان،  با همکاری دهیاران، بسیج شهید علم الهدی غیزانیه و بسیج نفت و گاز شرکت مارون روستاهای این بخش ضدعفونی و گندزدایی شدند.

‌وی افزود: برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، طی جلسه ای با بزرگان و ریش سفیدان، درخواست داشتیم از هر گونه مراسم خودداری کنند و همکاری شایسته ای ارائه داشتند.

بخشدار غیزانیه در ادامه گفت: مراکز بهداشت و دهیاران، در طرح غربالگری ویروس کرونا که از طرف دانشگاه علوم پزشکی اهواز تدوین شده بود فعالیت مستمری داشتند که مردم هم‌ استقبال خوبی نشان دادند.

ساکی در پایان گفت: با دستور فرماندار شهرستان اهوار و به منظور حفظ سلامت شهروندان، و جلوگیری از تردد ها، مسیر آزاد راه خلیج فارس، اهواز به بندر امام ( ره )_ اهواز به هفتکل_ باغملک و ایذه و اهواز به رامهرمز_ امیدیه_ رامشیر مسدود می باشد و از شهروندان درخواست داریم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت هموطنان این مسیر را برای تردد در نظر نگیرند.

۱۳۲