اقدامات پیشگیرانه در بخش غیزانیه اهواز برای مقابله با کرونا

بخشدار غیزانیه اهواز گفت: اقدامات پیشگیرانه ای برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بخش غیزانیه با همکاری دهیاران، بسیج شهید علم الهدی بخش غیزانیه و بسیج نفت و گاز کارون روستاهای دارای دهیاری و  بدون دهیاری اجرا شد و این اقدامات به صورت مستمر ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، رسول ساکی روز پنجشنبه افزود:تاکنون چند جلسه با رعایت نکات بهداشتی با دهیاران، بسیج ، بهداشت و نیروی انتظامی برای اقدامات لازم جهت مبارزه با ویروس کرونا در این بخش تشکیل شد و تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شد.

وی گفت:با همکاری دهیاران، بسیج شهید علم الهدی بخش غیزانیه و بسیج نفت و گاز کارون روستاهای دارای دهیاری و  بدون دهیاری در چند مرحله و طی یک برنامه زمانبندی شده ضدعفونی و گندزدایی شدند و عملیات ضد عفونی ادامه دارد.

ساکی نشست با بزرگان روستاها برای جلوگیری از برگزاری مراسمات شادی و عزا راز دیگر اقدامات در این بخش عنوان کرد و گفت: پس از برگزاری این نشست ها روستائیان همکاری خوبی داشتند.

بخشدار غیزانیه اهواز ادامه داد:به تمام کسبه غیر ضرور برای  تعطیلی اخطاریه داده شد و بعد از آن به صورت قانونی برخورد شد.

نماینده عالی دولت در بخش غیزانیه اهواز با بیان اینکه اطلاع رسانی لازم برای رعایت نکات بهداشتی در روستاها داده شده است، گفت:از طریق مراکز بهداشت و دهیاران، روستائیان را در طرح غربالگری مشارکت داده شدند و این طرح ادامه دارد.

ساکی در پایان تاکید کرد: با توجه به تذکرات و اطلاع رسانی های لازم، در صورت برگزاری مراسم برخورد قانونی می شود.

 

۱۸۲