اعمال محدودیت در جاده های ورودی و خروجی اهواز،کارون،باوی و حمیدیه برای مقابله با کرونا

فرماندار شهرستان اهواز با اشاره به افزایش نظارت ها برای مقابله با کرونا گفت: برای پیشگیری ومقابله با ویروس کرونا، محدودیت هایی در جاده های ورودی و خروجی شهرستان های اهواز،کارون،باوی و حمیدیه اعمال می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جمال عالمی نیسی شامگاه یکشنبه درنشست هماهنگی ستاد مقابله با ویروس کرونا که با حضور فرمانداران کارون،باوی و حمیدیه، معاون سیاسی و اجتماعی و معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز و دیگر اعضای این جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد،اظهار کرد: باید این محدودیت ها و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شود.

فرماندار اهواز بر خودداری شهروندان از تجمعات و تردد غیر ضرور، رعایت توصیه های بهداشتی و خودقرنطینه ای تا عادی شدن وضعیت تاکید کرد.

عالمی نیسی در پایان به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اشاره کرد و ادامه داد: شهروندان برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا همکاری کنند، تا این ویروس ریشه کن شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، از سوی استاندار خوزستان، فرمانداری اهواز به عنوان مرکز تصمیم گیری و اجماع فکری شهرستان های اهواز، کارون، باوی و حمیدیه ستاد مقابله با کرونا مشخص شد.

 

۱۳۳