فرماندار اهواز اعلام کرد: روزشمار دهه فجر در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 در آستانه سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روزشمار دهه مبارک فجر  اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان , مهندس فدعمی فرماندار اهواز با ذکر این خبر گفت کرد دهه مبارک فجر فرصت مناسبی است تا علاوه بر تبیین آرمانهای انقلاب اسلامی، دستاوردهای نظام اسلامی و پیشرفتهای صورت گرفته برای مردم تشریح شود و توطئه های دشمنان انقلاب خنثی گردد.

فرماندار اهواز خاطر نشان کرد بنابر اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پنجشنبه ۱۲ بهمن و سالگرد ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی به نام انقلاب اسلامی، پیامبر اعظم(ص)، و استقرار حکومت الهی، جمعه ۱۳ بهمن به نام انقلاب اسلامی، طلیعه ظهور و حکومت جهانی حضرت مهدی(عج)، شنبه ۱۴ بهمن انقلاب اسلامی، جوانان و خودباوری و یکشنبه ۱۵ بهمن به نام انقلاب اسلامی، معنویت و پایبندی به ارزش‌های اسلامی نامگذاری شده است.

وی افزود همچنین دوشنبه ۱۶ بهمن  به نام انقلاب اسلامی، سبک زندگی اسلامی و تحکیم بنیاد خانواده، سه شنبه ۱۷ بهمن به نام انقلاب اسلامی، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، چهارشنبه ۱۸ بهمن به نام انقلاب اسلامی، اقتدار و امنیت پایدار، پنجشنبه ۱۹ بهمن انقلاب اسلامی، ایثار و شهادت نامگذاری شده است.

فرماندار اهواز ادامه داد جمعه ۲۰ بهمن به نام انقلاب اسلامی، وحدت ملی و اعتلای تمدن اسلامی، شنبه ۲۱ بهمن به نام انقلاب اسلامی، استکبارستیزی و بیداری اسلامی و ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی نامگذاری شده است.

وی افزود دست اندرکاران ستاد دهه فجر می توانند بر اساس روزشمار اعلام شده برنامه های خود در دهه فجر را تنظیم نمایند.

مهندس فدعمی بیان اهداف انقلاب و تبیین دستاوردهای آن را وظیفه همگان دانست و اظهار امیداواری کرد با در فرصت باقی مانده تا دهه مبارک فجر همه دستگاههای اجرایی و نهادهای مردمی برنامه ریزی مناسبی را در جهت اجرای برنامه های پرمحتوا و انتقال و تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام دهند.

۲۷۰۳