فرماندار اهواز خبرداد: تشکیل ۱۷ کمیته تخصصی ستاد دهه فجر در اهواز

 ستاد دهه فجر شهرستان اهواز در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل جلسه داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استاندار ی خوزستان  مهندس فدعمی فرماندار در این جلسه دهه فجر را یادآور رشادت ها و فداکاریهای ملت مسلمان ایران دانست که با جانفشانی و ایثارگری رژیم طاغوت را که مورد حمایت همه جانبه استکبار جهانی بود بر انداخت و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به پیروزی رساند.

نماینده عالی دولت در اهواز با اشاره به توطئه ها و فتنه های مختلف دشمنان انقلاب از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، خاطر نشان کرد دهه مبارک فجر فرصت مناسبی است که با روشنگری این توطئه ها معرفی و خنثی شوند .

فرماندار اهواز از تشکیل ۱۷ کمیته تخصصی در ستاد دهه فجر شهرستان اهواز خبر داد و خواستار تبیین دستاوردهای مهم معنوی ، سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی به همگان خصوصاً نسل جوان شد .

مهندس فدعمی همچنین بر توجه به تبیین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ، نقش رهبری و ولایت فقیه در انقلاب، نقش نهادهای مردمی نظیر مساجد بازار ، مقایسه وضعیت عمرانی و فرهنگی قبل و بعد از انقلاب و ارائه دستاوردهای ۳۴ ساله انقلاب اسلامی  در ایام دهه فجر امسال تأکید کرد.

حجت الاسلام جعفری سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز در این جلسه به لزوم تبیین شعارهای محوری انقلاب اسلامی بویژه برای جوانان اشاره نمود و افزود برنامه های مختلفی برای دهه فجر پیش بینی شده است که با همکاری دستگاههای اجرایی و نهادهای مردمی در قالب کمیته های ستاد دهه فجر اجرا خواهد شد.

۱۶۷۰