مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در اهواز اعلام شد

 فرماندار اهواز گفت : راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، ایران را در مقابل توطئه بدخواهان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بیمه می کند.

به گزارش پایگا ه اطلاع رسانی استانداری خوزستان مهندس فدعمی فرماندار با ذکر این مطلب در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با ذکر این مطلب عنوان نمود: این راهپیمایی ساعت ۱۰ صبح از میدان بسیج (فلکه ساعت)، نبش خیابان عارف آغاز شده و به سمت میدان مولوی ، پل سلمان فارسی ، خیابان سلمان فارسی وچهاراه نادری ادامه یافته و مراسم پایانی راهپیمایی در چهارراه آبادان برگزارمیشود.

وی با بیان اینکه مردم اهواز در دوران مختلف انقلاب حضوری پررنگ و تأثیر گذار داشته اندخاطر نشان کرد اقشار مختلف مردم انقلاب و همیشه در صحنه شهرستان اهوازآماده حماسه آفرینی مجدد در یوم الله ۲۲ بهمن هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان اهواز حضور گسترده اقشار مختلف مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه را تجلی پشتوانه مردمی و عظیم نظام دانست و افزود: به برکت خون شهدا و امام راحل و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نسل جوانان کشور با شور و شعور اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی را دنبال و پیروی می کند.

وی افزود حضور با شکوه مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن موجب مأیوس شدن دشمنان از هرگونه  طمع ورزی به حریم  اسلقلال وآزادگی ملت ایران دانست.

حجت الاسلام سعید جعفری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز در این جلسه عنوان نمود امسال به مناسبت دهه فجر برنامه های مختلف فرهنگی اجتماعی در سطح استان برگزار می گردد .

وی اظهار امیدواری کرد راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن امسال نیز چون سالهای گذشته باشکوه و حضوری گسترده مردم برگزار گردد.

۲۸۷۲