فرماندار اهواز خبرداد:برگزاری یکهزار برنامه همزمان با دهه ولایت وامامت

 همزمان با فرارسیدن دهه ولایت وامامت بیش از یک هزار برنامه در سطح شهرستان اهواز اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ، مهندس فدعمی فرمانداردرجلسه ستاد غدیر عنوان نمود همچون سالهای گذشته مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان اهواز ، نهادهای مردمی و  ارادتمندان ولایت جهت برگزاری هرچه باشکوهتر دهه ولایت برنامه ریزی نموده و عشق و علاقه شیعیان به ولایت و مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به نمایش در می آورند .

فرماندار اهواز افزود شهرستان اهواز آماده برگزاری این عید بزرگ مسلمین می باشد و برنامه های متنوعی بویژه برای اجرا در مناطق حاشیه ای شهرستان اهواز تدارک دیده شده است که با استفاده از ظرفیتهای موجود شهرستان اهواز به اجرا در می آید .

 مهندس فدعمی خاطر نشان کرد این برنامه ها بمدت ده روز از روز چهارشنبه عید سعید قربان که به نام توحید ، ولایت و اطاعت نامگذاری شده است آغاز و تا روز جمعه سوم آبانماه که به نام ولایت و حکومت اسلامی نامگذاری شده است ادامه  می یابد .

وی برگزاری مسابقات ورزشی با عنوان جام غدیر ، برگزاری نماز وحدت در آموزشگاهها ، آذین بندی سطح شهروانجام تبلیغات محیطی، برپایی جشنهای وی‍‍‍‍ژه عیدغدیر ، برپایی ایستگاههای صلواتی، برگزاری شب شعر، نمایشگاه وبرگزاری مسابقات فرهنگی ، مذهبی و هنری ، عیادت از جانبازان و بیماران و کمک به زندانیان نیازمند را از جمله برنامه های تدارک دیده شده جهت این ایام  عنوان نمود.

سید موسی بلادیان دبیر ستاد بین المللی غدیر خوزستان نیز در این جلسه با اشاره به برکات عید سعید غدیر خم خاطرنشان کردبرنامه های دهه ولایت باید تاثیرگذار و پرمحتوا باشد و زمینه ای برای آگاهی مردم نسبت به امر ولایت          فراهم کند .

وی افزود باید تلاش شود سیره امام علی (ع) در تمام امور سرلوحه کار باشد تا شخصیت والای آن حضرت الگوی جوانان قرار گیرد.

.

 

۱۴۷۹