سرپرست فرمانداری اهواز: توجه به آموزش و پرورش باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود

 توجه و رسیدگی  به آموزش و پرورش باعث کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اهواز  مهندس ارزانی بیرگانی سرپرست فرمانداری اهواز با ذکر این مطلب در جلسه شورای آموزش و پرورش افزود : تلاش و برنامه ریزی اعضای شورای آموزش و پرورش می تواند زمینه مناسبی را جهت ارتقاء آموزش و پرورش این شهرستان فراهم آورد.

وی آگاه سازی و اطلاع رسانی  و ارتقاء سطح علمی  فرهنگی دانش آموزان را امر مهمی  در مصون ماندن نسل جوان و نوجوان از آسیبهای اجتماعی دانست و خاطر نشان کردباید زمینه های  هر چه بیشتر تربیت دانش آموزان در حوزه های مختلف  علمی  و فرهنگی  و اجتماعی فراهم آید.

 وی افزود: بی تفاوتی نسبت به آموزش و پرورش باعث می شود که عوارض ناشی از این بی توجهی  خانواده ها را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار داده و هزینه های مختلفی را برآنها تحمیل نماید.  

سرپرست فرمانداری اهواز خواستار ارائه برنامه ریزی اجرایی مناسب کوتاه مدت ، میان مدت و  بلند مدت  جهت رفع مشکلات آموزش و پرورش شد.

مهندس ارزانی در ادامه سخنان خود به سالروز ارتحال حضرت ملکوتی حضرت امام ( ره ) اشاره نمود و افزود: عزت و افتخار امروز حاصل مجاهدت های امام راحل است، لذا باید با برنامه ریزی مناسب مراسمات بزرگداشت حضرت امام (ره) پررنگ تر از گذشته برگزار شود.

۲۲۳۴