فرماندار اهواز خبر داد: برگزاری ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

 همزمان با ایام سالروز آزادسازی خرمشهر ۲۰  عنوان برنامه مختلف در شهرستان اهواز اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اهواز مهندس ارزانی فرماندار اهواز با ذکر این خبر عنوان نمود: درتاریخ انقلاب اسلامی خرمشهر نشان پایداری مردم ایران است و وظیفه همه ماست که در انتقال ایثارگریها و جانفشانیهای بزرگمردانی که جان خود را برای آزادسازی خرمشهر در طبق اخلاص گذاشتند تلاش نماییم.

وی افزود: نسل جوان باید با مقاطع تعیین کننده انقلاب اسلامی آشنا شوند و انتقال این ارزشها به روشهای مختلفی انجام شود که باید متناسب با سن و روحیات افراد و در قالب برنامه ریزیهای فرهنگی باشد.

مهندس ارزانی افزود: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، دیدار با خانواده های شهدا، غبار روبی مزار شهدا، رونمایی از دو تندیس شهدای شاخص استانی در اهواز، پخش ویژه برنامه های سوم خرداد از شبکه استانی صدا و سیما و پوشش برنامه های استانی در شبکه های سراسری از جمله این برنامه هاخواهد بود.

وی برگزاری نمایشگاهها و مسابقات فرهنگی و هنری و اجتماعی را از جمله سایر برنامه های تدارک دیده شده برای هفته بزرگداشت فتح خرمشهر عنوان نمود.

فرماندار اهواز عنوان نمود: در بخش ورزشی نیز همایش پیاده روی و مسابقات کشتی قهرمانی نونهالان و نوجوانان استان در اهواز برگزار می شود و مسابقات ویلچررانی نیز توسط بنیاد و امور ایثارگران برگزار خواهد شد.

۲۳۷۳