اعلام زمان و مکان مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) در اهواز

 جلسه ستاد بزرگداشت بیست و پنجمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری اهواز مهندس ارزانی فرماندار اهواز در این جلسه گفت: همه ما هر چه داریم از برکات بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است و هر آنچه در راستای بزرگداشت ایشان و عمل به وظایف خود در خدمت به مردم انجام دهیم شایسته مقام این بزرگوار می باشد.

وی افزود: بزرگداشت امام خمینی (ره) برای ما یک وظیفه اخلاقی و در جهت ادای دین به آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی است .

فرماندار اهواز ادامه داد: برنامه های مختلفی برای ایام بزرگداشت رحلت امام (ره) پیش بینی شده و امیدواریم مراسم بزرگداشت ایشان در روز چهاردهم خرداد نیز با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم برگزار شود.

مهندس ارزانی افزود: مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) در اهواز از ساعت ۹:۳۰ صبح روز ۱۴ خرداد در محل حسینیه اعظم واقع در خیابان طالقانی برگزار می شود.

حجه الاسلام جعفری سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان نیز در این جلسه گفت امام خمینی (ره) شناسانه انقلاب اسلامی هستند که در عرصه های مختلف باید از ایشان الگو بگیریم .

وی افزود:  به دلیل تأکید مقام معظم رهبری بر مقوله فرهنگ امسال در مراسم سالگرد امام خمینی (ره) شعار “زندگی به سبک روح الله” را انتخاب کرده ایم .

حجه الاسلام جعفری افزود سخنران مراسم امسال بزرگداشت امام خمینی (ره) مهندس مهدی چمران رئیس شورای عالی استانها و ازمداح و قاری کشوری نیز دراین مراسم استفاده می شود.

۲۹۳۴