رماندار اهواز خبرداد : اختصاص ۳۲۵ میلیارد ریال اعتبار به پروژه های عمرانی شهرستان اهواز

کمیته برنامه ریزی شهرستان اهواز با حضور فرماندار اهواز ، نمایندگان مردم  اهواز در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اهواز مهندس ارزانی فرماندار شهرستان اهواز دراین جلسه از اختصاص ۳۲۵ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای به پروژه های این شهرستان خبر داد .

وی افزود : این اعتبار جهت اجرای ۱۳۰ عنوان پروژه اختصاص داده شده است .

فرماندار اهواز خاطر نشان کرد : خوشبختانه امسال بودجه تعمیر و تجهیز ادارات کل از بودجه شهرستان اهواز تفکیک شده و در اختصاص اعتبار اولویت به پروژه های تکمیلی و نیمه تمام داده شده است.

مهندس ارزانی عنوان نمود : توزیع اعتبارات سال جاری بر اساس شاخص های برخورداری و اهداف برنامه پنجم توسعه صورت گرفته است و باید تلاش کنیم از بودجه موجود به بهترین شکل استفاده شود.

مهندس سید شکر خدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت : لازم است جهت انجام پروژه ها اولویت بندی انجام شود و مدیران دستگاههای اجرایی بر اولویت بندی پروژه ها بر اساس نیاز جامعه نظارت کنند.

دکتر ناصر سودانی دیگر نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت : خوشبختانه توزیع اعتبارات امسال ضابطه مند شده و برای آن شاخص هایی لحاظ شده است که ما را به اهداف نزدیکتر می کند .

وی افزود : مدیران باید در حوزه های تخصصی خود گزارشهای واقع بینانه ای ارائه کنند تا به تصمیم گیریهای درست و منطقی منجر شود.

۲۵۱۳