دعوت فرماندار اهواز از آحاد مردم شریف جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

فرماندار اهواز گفت: روز جهانی قدس نمادی از آزادی خواهی و وحدت و همدلی جهان اسلام  و مبارزه با ظلم  و ستم است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اهواز “اسماعیل ارزانی بیرگانی” با ذکر این مطلب افزود: امسال در آستانه روز جهانی قدس مردم بی پناه غزه در سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر زیر آتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته اند .

وی افزود: البته چنین عملکردی از رژیم صهیونیستی دور از انتظار نیست چرا که این رژیم از اساس جعلی است و حقوق بشر و قواعد بین المللی برای آن بی مفهوم است، اما نمایش خشم مسلمانان در راهپیمایی روز جهانی قدس پاسخی به بی تفاوتی مجامع جهانی و حمایت از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین است و مثل همیشه مشی ظلم ستیزی ملت پرافتخار ایران اسلامی را به ایادی استکبار جهانی اعلام می دارد.

مهندس ارزانی ادامه داد: فرمانداری اهواز از مردم شریف و همیشه در صحنه دعوت می نماید با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن پیروی از منویات مقام معظم رهبری، انزجار خود را از رژیم غاصب اسرائیل و استکبار جهانی حامی اهداف صهیونیستی در جهان ابراز نموده و با حمایت از مردم فلسطین روحیه استکبارستیزی و آزادیخواهی خود را به نمایش در آورند .

وی خاطر نشان کرد: زمان شروع راهپیمایی در اهواز  ساعت ۱۱ صبح روز جمعه سوم مرداد ماه است و راهپیمایی از مسجد آیت اله جزایری واقع در خیابان امام خمینی (ره) آغاز شده و به سمت مصلای مهدیه امام خمینی (ره) ادامه می یابد.

 

۱۲۰۷