همزمان با هفته دولت انجام شد: دیدار جمعی از فرماندهان نواحی مقاومت بسیج با فرماندار اهواز

همزمان با فرارسیدن هفته دولت جمعی از فرماندهان نواحی مقاومت بسیج امام علی (ع) و امام حسین (ع) اهواز با فرماندار این شهرستان دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اهواز سرهنگ پور حسن فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام (ع) در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت خاطر نشان نمود عزت و افتخار امروز حاصل مجاهدت و ایثارگری شهدا و ایثارگرانی است که با نثار جان خود از نهال انقلاب اسلامی محافظت نمودند .

سرهنگ فلاحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) نیز با اشاره به روشهای مدیریتی شهید رجایی و باهنر مردمی بودن را مهمترین خصوصیت این دو بزرگوار برشمرد و افزود: مسئولان باید از روش مدیریتی شهید رجایی و شهید باهنر الگوبرداری کنند.

در ادامه این دیدار اسماعیل ارزانی بیرگانی فرماندار اهواز با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش دولت را رفع محرومیت و توسعه و آبادانی این شهرستان دانست و خاطر نشان نمود: همه باید با وحدت و همدلی در جهت رسیدگی به مشکلات مردم تلاش نمائیم.

وی با اشاره به اینکه بسیج در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگ و عمران نقش بسیار سازنده و مثبتی داشته است اظهار امیدواری کرد: با همکاری و تعامل گامهای موثر و مفیدی در جهت خدمت به مردم اهواز برداشته شد.

 

۳۰۴۲