معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز:

اجرای پروتکل های بهداشتی در برخی از مدارس اهواز باید بهتر عمل شود

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز گفت: به رغم زحمات زیاد آموزش و پرورش در پیشگیری از کرونا، اما پروتکل های بهداشتی در برخی از مدارس شهرستان اهواز باید بهتر اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سید مجید صالحی چهارشنبه در جلسه مشترک شورای سلامت و امنیت غذایی و ستاد مدیریت و کنترل ویروس کرونا شهرستان اهواز در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به اینکه برای پیشگیری از کرونا حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است، افزود: دانش آموزانی که بیماری زمینه ای دارند باید در خانه بمانند و به مدرسه مراجعه نکنند و به صورت غیر حضوری آموزش ببینند.

وی در ادامه با بیان اینکه برای پیشگیری از شیوع کرونا راه اندازی موکب برای اربعین در اهواز ممنوع اعلام شد، گفت: اداره تبلیغات اسلامی و نیروی انتظامی جلسات مختلفی با مواکب و مداحان برگزار کردند و این جلسات و پیگیری ها ادامه دارد.

صالحی ادامه داد: هیچ اداره، نهاد و دستگاه اجرایی مخالف برگزاری مراسمات نیست و همه به اعتقادات پایبند هستند و با توجه به خطرات کرونا باید مراقبت کنند و به افرادی که توصیه های بهداشتی را رعایت نکنند تذکر داشته شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز در خصوص متکدیان سطح شهر نیز گفت: جلسه ساماندهی متکدیان روز گذشته در فرمانداری اهواز برگزار شد و برای ساماندهی آنها تصمیم گیری شد.

صالحی در ادامه با اشاره مشکلات آب شرب در برخی از مناطق شهرستان اهواز گفت: رفع مشکل آب شرب اولویت دارد، جلسات اختصاصی برای رفع این مشکل در فرمانداری برگزار شد و رفع مشکل آب شرب با جدیت در حال انجام است.

 

 

۶۳