ساماندهی پارک شهروند اهواز در دستور کار قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در این جلسه با اشاره به وضعیت نامناسب پارک شهروند در این شهرستان گفت: شهرداری اهواز موظف شده است آبیاری درختان این منطقه را بصورت روزانه انجام دهد، و ظرف یک هفته شبکه گذاری آبیاری نیز انجام گیرد.

وی ادامه داد: قرار است آبیاری کوتاه مدت را با تانکر و همچنین این ظرفیت فعال، و اقدام نجات بخش درختان در این زمینه انجام، و پاکسازی و روشنایی این منطقه نیز صورت گیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز همچنین با بیان اینکه هرس و اصلاح درختان باید در اسرع وقت انجام شود، گفت: شهرداری باید از قطع درختان از سوی افراد متخلف جلوگیری کند و نباید اجازه تخریب بیش از این به افراد داده شود. 

دکتر خون میرزائی همچنین اضافه کرد: کمیته کارشناسی تصمیمات مشترک قابل اجرا و اصلاحات مورد نظر را انجام دهد و ظرف مدت هفت روز نتیجه آبیاری به فرمانداری شهرستان اهواز گزارش داده شود.

وی بر استفاده حداکثری از نیروی انسانی جهت جلوگیری از تخلیه زباله و نخاله ساختمانی و اصلاح درختان در این مکان تاکید کرد و افزود: شهرداری اهواز باید ظرف مدت دو هفته نسبت به اخذ مجوز( پروانه) لازم جهت برداشت آب در طول رودخانه کارون اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز باغ موزه دفاع مقدس شهرستان اهواز نیز با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بیانگر واقعیت های هشت سال دفاع مقدس درمحل پارک شهروند  (پل نهم) اهواز و در مساحتی در حدود هفت هزار متر مربع با سالن اداری ،کتابخانه و محیط رفاهی طراحی شده است که عملیات احداث آن نیز بزودی آغاز می شود. 

 

۵۵۲۱