درفرمانداری شهرستان اهواز بررسی شد/ مشکلات مناطق عین ۲ وکوی سیاحی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز پیرو بررسی روند اجرایی مصوبات بازدید دکتر شریعتی استاندارخوزستان از این مناطق تشکیل شد، بخشی از کارها، پیگیری اداری آنها انجام شده است و کارهایی که مغفول مانده اند در این جلسه بررسی شدند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در این جلسه گفت: در زمانی که استاندارخوزستان از این مناطق کمتر برخوردار بازدید کردند،فصلی بود که بودجه سال ۹۵ بسته شده بود و لذا وعده هایی که به اهالی محل داده شده بود، باید با برنامه ریزی در اعتبارات امسال پیش بینی شوند.

دکتر خون میرزائی با تاکید برتسریع در رفع مشکلات این مناطق افزود:برخی از این مشکلات نیاز به اعتبارات استانی و بخش دیگری از آنها نیازمند اعتبارات کشوری دارد.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به مشکلات این مناطق اشاره کرد و گفت:مشکلات آب و فاضلاب، بهسازی و آسفالت خیابان ها، بهداشت ،روشنایی معابر،پروژه های ورزشی ونداشتن ایستگاه آتش نشانی از مهمترین مشکلات این مناطق به شمار می آیند که دستگاه های ذیربط باید هرچه سریعتر نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

دکتر خون میرزائی ادامه داد:پروژه کلنگ زنی فاضلاب کوی سیاحی،عین ۲،ملاشیه،گلدشت اهواز ظرف مدت یک ماه آینده انجام خواهد گرفت و در اولویت اول کار شرکت آب و فاضلاب قرار دارد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد، طی ۲ روز آینده مشکلات خیابان های کوی سیاحی بررسی و در مدت یک هفته کار آسفالت آنها انجام شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در خصوص مشکلات آب منطقه سیاحی گفت:از ظرفیت مخزن آب گروه ملی جهت تامین آب این منطقه استفاده می شود.

دکتر خون میرزائی همچنین در خصوص احداث زمین ورزشی در منطقه عین ۲ اهواز گفت:پروژه ورزشی منطقه عین ۲ که در گذشته  نیمه کاره رها شده است، ظرف مدت یک هفته استعلام لازم جهت مشخص شدن مالکیت شهرداری منطقه ۶ انجام می شود و پس از اعلام به اداره کل ورزش و جوانان این پروژه احداث خواهد شد.

سواری یکتا مشاور استاندار در مناطق محروم و کمتر برخوردار نیز در این جلسه از زحمات و پیگیری های استاندار خوزستان و فرماندار شهرستان اهواز تشکر و قدردانی کرد و خواستار تامین اعتبارات لازم در کمیته برنامه ریزی جهت رفع مشکلات مناطق محروم و کمتر برخوردار شهرستان اهواز شد. 

۵۶۹۷