اختصاص بیش از یکهزار میلیارد ریال اعتبار از محل تملک دارایی و ماده ۱۸۰ به شهرستان اهواز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری این شهرستان در این خصوص گفت:علیرغم مشکلات مالی و کمبود بودجه اقدامات بسیار خوبی در شهرستان انجام شده است و اعتبارات تملک دارایی  و سرمایه ای شهرستان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وی افزود: این اعتبارات درفصل های اداره امور عمومی، اداره امورقضایی، حمل و نقل، صنعت و معدن، بازرگانی، کشاورزی و منابع طبیعی ، منابع آب، مدیریت پسماند، حفاظت از گونه های زیستی، توسعه و خدمات شهری،روستایی و عشایری، آب و فاضلاب،بهداشت، درمان،دین و مذهب،ورزش و تفریحات،فرهنگ و هنر، میراث فرهنگی، رسانه، گردشگری،صنایع دستی،آموزش و پرورش،آموزش فنی و حرفه ای و مهارت آموزی،امداد و نجات،حمایتی و فصل توانبخشی هزینه می شوند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با بیان اینکه امسال در شرایطی بهتر از شرایط سال ۹۵ هستیم، گفت: درصورت تامین اعتبار و جذب کامل اعتبارات تخصیصی ، بخش زیادی از طرح های نیمه تمام شهرستان اهواز تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید. 

دکتر خون میرزائی افزود: علیرغم اینکه در استان های دیگر اعتبارات افزایش نداشته است، ولی استان خوزستان با پیگیری های دکتر شریعتی استاندار خوزستان اعتبارات افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه شهرستان اهواز متاسفانه در بسیاری از شاخص ها در شرایط خوبی قرار ندارد و این عقب ماندگی ها ناشی از بحران های متعددی از جمله افزایش گرمای هوا و گرد خاک می باشد، که استان خوزستان بویژه شهرستان اهواز را فرا گرفته است.

رئیس شورای برنامه ریزی شهرستان اهواز اضافه کرد: بخش عمده ای از مشکلات شاخص ها با تلاش و پیگیری های دکتر شریعتی استاندار خوزستان با استفاده از ظرفیت های استانی رفع شدند.

دکتر خون میرزائی تاکید کرد: مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان در اجرای پروژه های خود جدیت را سر لوحه کارهای خود قرار دهند و از پیمانکاران توانمند برای  اجرای پروژه ها استفاده نماید.

۳۷۵۶