پیام فرماندار اهواز به مناسبت ۱۳ آبان روز دانش آموز

جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز به مناسبت ۱۳ آبان روز دانش آموز پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، متن پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۳ آبان نماد حماسه ملی مبارزه با استکبار جهانی، و یادآور حماسه آفرینی، شجاعت و متعهدبودن دانش آموزان به مسایل مختلف ایران اسلامی است.

در سیزدهم آبان ماه سال ۱۳۵۷  تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان که به نشانه اعتراض به حکومت پهلوی، همراه با دیگر اقشار به پا خواستند، بی رحمانه توسط ماموران به شهادت رسیدند.

دانش آموزان سخت کوش آیندگان ایران اسلامی، همیشه برای توسعه و پیشرفت کشور در تمام عرصه ها نقش خود را ایفا کردند و تاثیرگذار بوده اند.

شیوع ویروس کرونا، به تحصیل دانش آموزان نیز آسیب وارد کرد.  تلاش بر این است تا در این شرایط بحرانی، مشکلات این قشر با جدیت رفع شود. در شهرستان اهواز نیز جلسات شورای آموزش و پرورش برای رفع مشکلات و ارتقاء کیفیت آموزشی دانش آموزان به صورت مستمر در فرمانداری برگزار می شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز، میلاد با سعادت پیامبر اکرم حضرت محمد (ص)، ولادت امام جعفر صادق (ع)، آغاز هفته وحدت و ۱۳ آبان روز دانش آموز را تبریک عرض می نمایم.موفقیت روز افزون،سلامتی و سربلندی همه دانش آموزان عزیز، تلاشگران عرصه علم و دانش ایران اسلامی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

جمال عالمی نیسی

فرماندار شهرستان اهواز

 

 

 

۱۹۱