احداث باند دوم دغاغله به کمربندی اهواز- اندیمشک از سر گرفته شد

بخشدار مرکزی اهواز گفت: طرح احداث باند دوم روستای دغاغله در بخش مرکزی اهواز به کمربندی اهواز - اندیمشک آغاز شده و با سرعت بیشتری تکمیل می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، علی بلم چی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اهواز اظهار کرد: باند دوم جاده در خروجی روستای دغاغله در بخش مرکزی اهواز تا کمربندی اهواز- اندیمشک، از مطالبات مهم مردم دهستان لامی و مسیر کارخانه قند و تصفیه شکر بوده است.

بخشدار مرکزی اهواز با بیان اینکه نبود این جاده حوادث زیادی را به همراه داشته است افزود: با احداث این باند تردد در این محور با سهولت و ایمنی بیشتری صورت می گیرد.

وی طول این جاده را چهار کیلومتر دانست و تصریح کرد: توسط شرکت نصر میثاق احداث می شود و در ادامه این محور پل روگذر همین مسیر دغاغله به جسانیه بزرگ که از روی ‌کمربندی اهواز- اندیمشک عبور می کند در این طرح تکمیل می شود.

بلم چی با اشاره به اینکه همچنین ۲ دوربرگردان نیز برای تردد روستاهای دهستان لامی در شرق و غرب پل روگذر نیز احداث خواهد شد اضافه کرد: انتظار داریم این طرح که سال ها به علت کمبود اعتبار از سوی پیمانکار سابق نیمه تمام مانده بود، در کوتاه مدت تکمیل شود.

وی در پایان یاد آور شد: در اکثر نقاط مسیر تصفیه شکر از جسانیه بزرگ تا ابوبقال از اعتبارات شرکت نفت، اعتبارات ملی راه و شهرسازی و همکاری شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا نیز تعریض و ترمیم شد که از زحمات این دستگاه ها و شرکت ها قدردانی می کنم./منبع: خبرگزاری شبستان خوزستان

 

 

۴۶