معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز:

افزایش مبتلایان کرونا در اهواز زنگ خطر است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا اهواز در روزهای اخیر زنگ خطر و نگران کننده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سید مجید صالحی روز چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا شهرستان اهواز در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به وضعیت کرونا و افزایش مراجعات به مراکز درمانی در اهواز افزود:دید و بازدیدهای نوروزی، شلوغی بازار و تردد های غیر ضرور بر افزایش آمار کرونا تاثیرگذار بوده و شهروندان باید برای قطع زنجیره انتقال کرونا پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

وی ادامه داد: برگزاری همایش ها و مراسمات در این شرایط همچنان ممنوع بوده و تردد مسافران در پایانه های مسافربری، فرودگاه و ایستگاه قطار در حال کنترل است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز با اشاره به محدودیت های روز طبیعت گفت: پارک ها، بوستان ها و مراکز تفریحی تعطیل هستند و خودروهایی که در کنار این مناطق پارک کنند از سوی پلیس راهور جریمه می شوند.

صالحی افزود: محدودیت های اعمال شده برای حفظ سلامتی و عادی سازی زندگی شهروندان بوده و تاثیر زیادی در کاهش آمار مبتلایان به کرونا داشته است.

 

 

 

۱۴۳