دعوت بخشدار مرکزی اهواز از جوانان و نخبگان برای ثبت نام درانتخابات شوراهای روستا

بخشدار مرکزی اهواز گفت: جوانان و نخبگان روستاهای بخش مرکزی اهواز برای عضویت در انتخابات شوراها اقدام کنند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز، علی بلم چی روز شنبه با تاکید بر ثبت نام جوانان و نخبگان در انتخابات شوراها افزود: مشارکت شوراها، نخبگان و روستاییان در رفع مشکلات و پیشرفت منطقه و تعیین سرنوشت خودشان ثابت شده است و در  سال های اخیر با مراجعات مکرر مردم، مطالبه گری آنها و همکاری با بخشداری و فرمانداری توسعه نسبتا خوبی در روستاهای بخش مرکزی اهواز داشته ایم.

وی ادامه داد: با مشارکت و پیگیری شوراها، دهیاران و روستاییان برای رفع مشکلات، مسوولان نیز مطالبات مردم را بیشتر پیگیری می کنند و این در توسعه روستاها موثر است.

بخشدار مرکزی اهواز با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از شانزدهم فروردین آغاز شده، افزود: فرایند ثبت نام شوراها تا ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه بیست و دوم فروردین به پایان می رسد، لذا داوطلبان هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام در انتخابات اقدام کنند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز،ثبت نام داوطلبین عضویت در شوراهای اسلامی روستاهای بخش های مرکزی و غیزانیه در سالن استقلال فرمانداری اهواز و ثبت نام داوطلبان شوراهای روستاهای بخش اسماعیلیه در بخشداری در حال انجام است.

برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ثبت نام داوطلبان به صورت غیرحضوری از طریق اپلیکیشن موبایلی (دانلود برنامه ثبت نام از پورتال وزارت کشور به آدرس moi.ir)، از طریق نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه و دفاتر پیشخوان دولت امکان پذیر است.

 

۱۳۸