1396/07/01
اخبار فرمانداري اهواز
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان اهوا...

دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در پیامی  آغاز سال تحصیلی و فرا رسیدن ماه مهر را به دانش آموزان،فرهنگیان،دانشجویان و دانشگاهیان تبریک گفت. 

ادامه مطلب
پیام سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیام سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به م...

دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهوازبه مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس پیامی را صادر کرد.

ادامه مطلب
بهره برداری از 38کلاس درس با حضور استاندار خوزستان در بخش غیزانیه اهواز بهره برداری از 38کلاس درس با حضور استاند...

در آیینی امروز سه شنبه یک باب مدرسه  6 کلاسه از بین 38 کلاس درس، به صورت نمادین در روستای حفیره حاج بربین در بخش غیزانیه اهواز با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان،دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز،تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان،رضایی مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس خوزستان،شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

ادامه مطلب
آیین افتتاح یک باب مدرسه در روستایی از بخش غیزانیه اهواز با حضور استاندار خوزستان آیین افتتاح یک باب مدرسه در روستایی از ب...

در آیینی امروز سه شنبه یک باب مدرسه  6 کلاسه از بین 38 کلاس درس،به صورت نمادین در روستای حفیره حاج بربین در بخش غیزانیه اهواز با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان،دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز،تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان،رضایی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس خوزستان و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

ادامه مطلب
جلسه انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش غیزانیه اهواز برگزار شد جلسه انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش غیزان...

درجلسه ای با حضور شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه اهواز و عبدالجبار یکتاسواری مشاوراستاندار درامورمناطق محروم، اعضای شورای اسلامی بخش غیزانیه اهواز انتخاب شدند.

ادامه مطلب
اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی اهواز انتخاب شدند اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی اهواز انتخا...

جلسه انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی اهواز با حضور علی بلم چی بخشدار مرکزی شهرستان اهواز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
درفرمانداری اهواز برگزارشد/ جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس درفرمانداری اهواز برگزارشد/ جلسه هماهنگی...

جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس روز دوشنبه به ریاست لطیف حیایی اهوازی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز و با حضور سرهنگ مسعود فلاحی دبیرستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس و جمعی از مسئولین ادارات و دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

ادامه مطلب
تاکید معاون برنامه ریزی و اموراداری فرماندار اهواز برتکریم ارباب رجوع تاکید معاون برنامه ریزی و اموراداری فرما...

معاون برنامه ریزی و امور اداری فرماندار شهرستان اهوازگفت: ادارات و دستگاه های اجرایی نسبت به تکریم ارباب رجوع توجه ویژه ای داشته باشند.

ادامه مطلب
 تاکید معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز بر خدمات رسانی به مناطق حاشیه نشین تاکید معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهوا...

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز بر خدمات رسانی بیشتر به مناطق حاشیه نشین توسط ادارات و دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

ادامه مطلب
در جلسه شورای اداری مطرح شد/ضرورت آمادگی برای پیشگیری از بحران های احتمالی ناشی از بارندگی در جلسه شورای اداری مطرح شد/ضرورت آمادگی...

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز بر آمادگی دستگاه های خدمات رسان شهرستان برای پیشگیری  از بحران های احتمالی ناشی از بارندگی و گرد و خاک تاکید کرد.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1396/06/08 نظرات: 0 نظر نمایش: 44 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
همزمان با هفته دولت / بهره برداری ازکتابخانه عمومی شهدای غیزانیه در شهرستان اهواز

همزمان با هفته دولت / بهره برداری ازکتابخانه عمومی شهدای غیزانیه در شهرستان اهواز

در آیینی به مناسبت هفته دولت کتابخانه عمومی"شهدای غیزانیه " در شهرستان اهواز با حضور آیت الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اهواز، منصور کوهی رستمی سرپرست کتابخانه‌های عمومی خوزستان، شاهین هاشمی بخشدارغیزانیه اهواز،حجت الاسلام سپهر مدیرکل سابق کتابخانه های عمومی استان، جمعی از مسئولان شهرستان،دهیاران،شوراها و اهالی روستاهای بخش غیزانیه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهوازکتابخانه عمومی شهدای غیزانیه در زمینی به مساحت500مترمربع و زیربنای ۲۸۰ مترمربع است، که با اعتباری بالغ 4 میلیارد و 168 میلیون ریال از محل 2 درصد نفت و تملک دارایی هزینه از سوی اداره کل کتابخانه‌های استان ساخت، تجهیز و بهسازی شده است.

بخشدار غیزانیه اهواز در این آیین با تبریک هفته دولت و تشکر و قدردانی از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و استان و آیت الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:این اولین کتابخانه عمومی در بخش غیزانیه است که آن را می توان بعنوان یک گام بلند جهت نهادینه کردن فرهنگ کتاب وکتابخوانی و افزایش دانش و علم مردم بویژه روستائیان بخش دانست.

شاهین هاشمی با تقدیر و تشکر از زحمات و پیگیری های دکتر شریعتی استاندار خوزستان،دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز و همچنین ارزانی بیرگانی فرماندار سابق اهواز در احداث و تکمیل این کتابخانه،از آمادگی بخشداری غیزانیه جهت احداث زمین برای ساخت کتابخانه در دیگر روستاهای این بخش خبر داد.

آیت الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اهوازنیز در این آیین بر اهمیت کتاب و کتابخوانی و کسب علم و دانش تاکید کرد و تعدادی کتاب به این کتابخانه اهدا کرد.

سرپرست کتابخانه های عمومی خوزستان در آیین افتتاح این کتابخانه ضمن تبریک گرامی داشت هفته دولت اظهار کرد: تقارن افتتاح کتابخانه ای را که مزین به اسم شهدا است با شهادت امام محمد باقر (ع) را به فایل نیک می گیریم. امامی که خود آراسته به علم و دانش بود چنانچه در کتاب لسان العرب نیز ذکر شده است: آن حضرت را باقر می خواندند چرا که علم را می ‏شکافت و به اصل آن پی می ‏برد و فروع علم را از آن استنباط می ‏کرد و دامنه علوم را می ‏شکافت و وسعت می ‏داد.

منصور کوهی رستمی افزود: یکی از مهم ترین ابزارهای توسعه علم در جوامع مختلف کتابخانه ها هستند، و ان شاالله این کتابخانه بتواند به رشد علمی و فرهنگی این منطقه سرعت بخشیده و مورد استفاده اهالی خونگرم این مطقه قرار گیرد.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی خوزستان با بیان توسعه فضای کتابخانه‌ای استاندارد در شهرستان اهواز گفت: کتابخانه های عموم استان در راستای اهداف دولت تدیبر و امید، گسترش عدالت اجتماعی و زنجیره کتابخانه های عمومی در تمامی مناطق استان توجه جدی به مناطق روستایی و حاشیه نشین در شهرهای بزرگ استان داشته، که امروز شاهد افتتاح یکی از این کتابخانه ها هستیم.

کوهی رستمی افزود: 2 کتابخانه بسیار خوب 750 متری نیز در دو منطقه حاشیه نشین  منبع آب و ملاشیه اهواز در حال ساخت است، که در حال حاضر پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد دارند، که با توجه به حمایت خوب استاندار و فرماندار محترم شهرستان اهواز ان شالله در سال جاری به افتتاح خواهند رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهوازکتابخانه عمومی" شهدای غیزانیه" 3000 نسخه کتاب دارای بخش‌های مختلفی مانند: کودک، نشریات، مخزن، مرجع، سالن مطالعات خواهران، برادران و همچنین مجهز به اینترنت است.

این کتابخانه در سال 1393 کلنگ زنی شد و کار ساخت آن کمتر از سه سال به طول انجامید.

کد: 35214
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • همزمان با هفته دولت / بهره برداری ازکتابخانه عمومی شهدای غیزانیه در شهرستان اهواز
  • همزمان با هفته دولت / بهره برداری ازکتابخانه عمومی شهدای غیزانیه در شهرستان اهواز
  • همزمان با هفته دولت / بهره برداری ازکتابخانه عمومی شهدای غیزانیه در شهرستان اهواز
  • همزمان با هفته دولت / بهره برداری ازکتابخانه عمومی شهدای غیزانیه در شهرستان اهواز
  • همزمان با هفته دولت / بهره برداری ازکتابخانه عمومی شهدای غیزانیه در شهرستان اهواز
سال اقتصاد مقاومتی، تولید ، اشتغال

 

فرماندار شهرستان اهواز

 

نبی اله خون میرزائی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها