1396/07/01
اخبار فرمانداري اهواز
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان اهوا...

دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در پیامی  آغاز سال تحصیلی و فرا رسیدن ماه مهر را به دانش آموزان،فرهنگیان،دانشجویان و دانشگاهیان تبریک گفت. 

ادامه مطلب
پیام سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیام سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به م...

دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهوازبه مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس پیامی را صادر کرد.

ادامه مطلب
بهره برداری از 38کلاس درس با حضور استاندار خوزستان در بخش غیزانیه اهواز بهره برداری از 38کلاس درس با حضور استاند...

در آیینی امروز سه شنبه یک باب مدرسه  6 کلاسه از بین 38 کلاس درس، به صورت نمادین در روستای حفیره حاج بربین در بخش غیزانیه اهواز با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان،دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز،تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان،رضایی مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس خوزستان،شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

ادامه مطلب
آیین افتتاح یک باب مدرسه در روستایی از بخش غیزانیه اهواز با حضور استاندار خوزستان آیین افتتاح یک باب مدرسه در روستایی از ب...

در آیینی امروز سه شنبه یک باب مدرسه  6 کلاسه از بین 38 کلاس درس،به صورت نمادین در روستای حفیره حاج بربین در بخش غیزانیه اهواز با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان،دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز،تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان،رضایی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس خوزستان و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

ادامه مطلب
جلسه انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش غیزانیه اهواز برگزار شد جلسه انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش غیزان...

درجلسه ای با حضور شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه اهواز و عبدالجبار یکتاسواری مشاوراستاندار درامورمناطق محروم، اعضای شورای اسلامی بخش غیزانیه اهواز انتخاب شدند.

ادامه مطلب
اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی اهواز انتخاب شدند اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی اهواز انتخا...

جلسه انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی اهواز با حضور علی بلم چی بخشدار مرکزی شهرستان اهواز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
درفرمانداری اهواز برگزارشد/ جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس درفرمانداری اهواز برگزارشد/ جلسه هماهنگی...

جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس روز دوشنبه به ریاست لطیف حیایی اهوازی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز و با حضور سرهنگ مسعود فلاحی دبیرستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس و جمعی از مسئولین ادارات و دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

ادامه مطلب
تاکید معاون برنامه ریزی و اموراداری فرماندار اهواز برتکریم ارباب رجوع تاکید معاون برنامه ریزی و اموراداری فرما...

معاون برنامه ریزی و امور اداری فرماندار شهرستان اهوازگفت: ادارات و دستگاه های اجرایی نسبت به تکریم ارباب رجوع توجه ویژه ای داشته باشند.

ادامه مطلب
 تاکید معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز بر خدمات رسانی به مناطق حاشیه نشین تاکید معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهوا...

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز بر خدمات رسانی بیشتر به مناطق حاشیه نشین توسط ادارات و دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

ادامه مطلب
در جلسه شورای اداری مطرح شد/ضرورت آمادگی برای پیشگیری از بحران های احتمالی ناشی از بارندگی در جلسه شورای اداری مطرح شد/ضرورت آمادگی...

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز بر آمادگی دستگاه های خدمات رسان شهرستان برای پیشگیری  از بحران های احتمالی ناشی از بارندگی و گرد و خاک تاکید کرد.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1396/06/09 نظرات: 0 نظر نمایش: 42 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
سرپرست فرمانداری شهرستان اهوازگفت: عملکرد شوراها باید برای ما نمودی ازتکامل، پیشرفت، هویت و عملکرد شورا نسبت به ادوار گذشته باشد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهوازدکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری این شهرستان در آیین تحلیف منتخبین شورای اسلامی شهر الهایی و انتخابات هیات رئیسه این شورا،که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد،با تاکید بر همکاری و هم افزایی شوراها در پیشبرد و توسعه در شهرها و روستاها گفت: پنجمین دوره  شوراها باید برای ما نمودی ازتکامل، پیشرفت، هویت و عملکرد شورا نسبت به ادوار گذشته باشد و باید تجربه شورای پنجم موفق تر از تجربه دوره چهارم باشد.
وی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هرچند شهادت رجایی و باهنر  واقعه ی بسیار تلخی بود، و نمی شود از تلخی این واقعه گذشت،ولی به عنوان چراغ های روشنی بر سر راه و مسیر ما خودنمایی می کنند و ما را امیدوار می کنند،که به پیروی و دنباله روی راه نور آن مسیر انسانیت را طی کنیم.
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با اهمیت خواندن جایگاه شورا گفت: جایگاه و اهمیت شورا در روح انقلاب، قانون اساسی و قوانین پایین دستی در نگرش رهبر معظم انقلاب،رئیس جمهور و خدمتگذاران دولت به خوبی واقف هستند.
دکتر خون میرزائی به ویژگی های شهر الهایی اشاره کرد و گفت: شهر الهایی درگاه ورودی و چشم اهوازاست، و این شهر در مسیر ترانزیتی شمال به جنوب استان و بخشی از محور کشوری جای دارد، و همچنین در مسیر کاروان راهیان نور و همه مهمانان استانی است و از این رو ویژگی خاصی نسبت به دیگر مناطق دارد.
وی ادامه داد:مهمترین ویژگی شهر الهایی سرمایه انسانی این شهر است که فرزندان بسیار زیادی از این شهر فرصت خدمت در نقاط مختلف  شهرستان و سایر شهرهای استان و کشور پیدا کردند و خوشبختانه فرصت خدمت آنها به آبروی الهایی افزود.
سرپرست فرمانداری اهواز گفت: شهرداری الهایی عملکردش بخصوص در دوره چهارم شورا منظم،برنامه دار و بسیار خوب بود و امیدوارم شما بتوانید بهتر از گذشتگان این روند گذشته درست خدمت و این نظم و ضابطه مندی را در فعالیت شهرداری در بکارگیری نیروی انسانی،تنظیم مصادیق بودجه ای و تفریق بودجه را بهتر از ادوار گذشته انجام دهید و الگویی موفق و نمونه ای از رهگذر در این خدمت استان و کشور معرفی کنید.
بخشدار مرکزی اهواز نیز در ادامه از زحمات و پشتیبانی دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در شهر الهایی و همچنین انسجام،همراهی و همدلی اعضای شورای پنجم این شهر تشکر و قدردانی کرد.
علی بلم چی افزود: امیدواریم بتوانیم در کنار آبادانی شهر تازه تاسیس الهایی و با حمایت های فرماندار اهواز شاهد شکوفایی این شهر با توجه به شرایط خاص و مهمی که این شهر نسبت به دیگر شهر ها دارد باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  اهواز در پایان  این جلسه پس از قرائت سوگند نامه شورا،اعضای شورا با رای گیری، محسن الهایی را با 3 رای به عنوان رئیس شورا، اکبر جاسمی زاده به عنوان نائب رئیس و عباس فرهادی طیب به عنوان منشی اول پنجمین دوره شورای اسلامی شهر الهایی اهواز برای یک دوره یکساله انتخاب کردند. 
کد: 35310
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
سال اقتصاد مقاومتی، تولید ، اشتغال

 

فرماندار شهرستان اهواز

 

نبی اله خون میرزائی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها