1396/12/03
اخبار فرمانداري اهواز
تشکیل 10کمیته برای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی و راهیان نور در شهرستان اهواز تشکیل 10کمیته برای استقبال و پذیرایی از ...

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز از تشکیل 10کمیته برای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور در این شهرستان خبر داد.  

ادامه مطلب
درجلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اهواز تاکید شد/تشدید کنترل و نظارت بهداشتی برای استقبال از مسافران نوروزی درجلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان...

در یازدهمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اهواز بر تشدید کنترل و نظارت بهداشتی و همکاری همه جانبه دستگاه ها برای استقبال از مسافران نوروزی تاکید شد. 

ادامه مطلب
اولین دوره مسابقات فوتبال روستاهای بخش مرکزی اهواز برگزار شد اولین دوره مسابقات فوتبال روستاهای بخش م...

اولین دوره مسابقات فوتبال روستاهای بخش مرکزی شهرستان اهواز یادواره مدافعان حرم مسیرالهایی ازاول آذرماه با حضور20تیم در روستاهای عشاره بزرگ و قلعه سحر برگزارشد.

ادامه مطلب
نوبت صبح مدارس و مراکز آموزش عالی شهرستان اهواز تعطیل شد نوبت صبح مدارس و مراکز آموزش عالی شهرستا...

نوبت صبح کلیه مدارس و مراکز آموزش عالی شهرستان اهواز در روز دوشنبه سی ام بهمن ماه تعطیل شد.

ادامه مطلب
افتتاح پروژه عمرانی و آغاز عملیات ساخت یک واحد آموزشی خیر ساز در روستای ام الطمیر بخش مرکزی اهواز افتتاح پروژه عمرانی و آغاز عملیات ساخت ی...

به مناسبت  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آیینی با حضور علی بلم چی بخشدارمرکزی، بهمن یوسفی بخشدار اسماعیلیه اهواز، مکوندی معاون مدیر کل امور روستایی استانداری خوزستان،منشداوی مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی، مروانی رئیس شورای شهرستان، شوراها و دهیاران بخش مرکزی و خیرین و اهالی روستای پروژه بهسازی و آسفالت معابر و خیابان ها افتتاح و عملیات اجرایی یک باب مدرسه 6 کلاسه خیر ساز نیز در روست...

ادامه مطلب
 افتتاح سه پروژه عمرانی،خدماتی در شهر الهایی اهواز افتتاح سه پروژه عمرانی،خدماتی در شهر ال...

در آیینی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی سه پروژه  عمرانی، خدماتی در شهر الهایی اهواز افتتاح شد.   

ادامه مطلب
اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری اهواز در خصوص تعطیلی مدارس وزمان اتمام کار ادارات اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری اهواز در خ...

روابط عمومی فرمانداری اهواز در خصوص تعطیلی مدارس و زمان اتمام کار ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان اطلاعیه ای صادر کرد.

ادامه مطلب
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز: بزرگترین پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن،پایداری ملت ایران در مسیر اسلام و انقلاب است سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز: بزرگترین...

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز گفت: بزرگترین پیام حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، پایداری ملت همیشه در صحنه ایران در مسیر اسلام و انقلاب است.

ادامه مطلب
حضور باشکوه مردم بخش غیزانیه اهواز در راهپیمایی 22 بهمن حضور باشکوه مردم بخش غیزانیه اهواز در را...

در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اقشار مختلف مردم بخش غیزانیه اهواز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن وحدت و انسجام ملی را به نمایش گذاشتند.

ادامه مطلب
حماسه حضور مردم اهواز در راهپیمایی 22 بهمن حماسه حضور مردم اهواز در راهپیمایی 22 به...

راهپیمایی باشکوه 22 بهمن با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان،دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز، نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده های معظم شهدا، مسئولین استانی و شهرستانی ودیگر اقشار مختلف مردم در اهواز برگزار شد.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1396/06/09 نظرات: 0 نظر نمایش: 77 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
سرپرست فرمانداری شهرستان اهوازگفت: عملکرد شوراها باید برای ما نمودی ازتکامل، پیشرفت، هویت و عملکرد شورا نسبت به ادوار گذشته باشد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهوازدکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری این شهرستان در آیین تحلیف منتخبین شورای اسلامی شهر الهایی و انتخابات هیات رئیسه این شورا،که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد،با تاکید بر همکاری و هم افزایی شوراها در پیشبرد و توسعه در شهرها و روستاها گفت: پنجمین دوره  شوراها باید برای ما نمودی ازتکامل، پیشرفت، هویت و عملکرد شورا نسبت به ادوار گذشته باشد و باید تجربه شورای پنجم موفق تر از تجربه دوره چهارم باشد.
وی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هرچند شهادت رجایی و باهنر  واقعه ی بسیار تلخی بود، و نمی شود از تلخی این واقعه گذشت،ولی به عنوان چراغ های روشنی بر سر راه و مسیر ما خودنمایی می کنند و ما را امیدوار می کنند،که به پیروی و دنباله روی راه نور آن مسیر انسانیت را طی کنیم.
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با اهمیت خواندن جایگاه شورا گفت: جایگاه و اهمیت شورا در روح انقلاب، قانون اساسی و قوانین پایین دستی در نگرش رهبر معظم انقلاب،رئیس جمهور و خدمتگذاران دولت به خوبی واقف هستند.
دکتر خون میرزائی به ویژگی های شهر الهایی اشاره کرد و گفت: شهر الهایی درگاه ورودی و چشم اهوازاست، و این شهر در مسیر ترانزیتی شمال به جنوب استان و بخشی از محور کشوری جای دارد، و همچنین در مسیر کاروان راهیان نور و همه مهمانان استانی است و از این رو ویژگی خاصی نسبت به دیگر مناطق دارد.
وی ادامه داد:مهمترین ویژگی شهر الهایی سرمایه انسانی این شهر است که فرزندان بسیار زیادی از این شهر فرصت خدمت در نقاط مختلف  شهرستان و سایر شهرهای استان و کشور پیدا کردند و خوشبختانه فرصت خدمت آنها به آبروی الهایی افزود.
سرپرست فرمانداری اهواز گفت: شهرداری الهایی عملکردش بخصوص در دوره چهارم شورا منظم،برنامه دار و بسیار خوب بود و امیدوارم شما بتوانید بهتر از گذشتگان این روند گذشته درست خدمت و این نظم و ضابطه مندی را در فعالیت شهرداری در بکارگیری نیروی انسانی،تنظیم مصادیق بودجه ای و تفریق بودجه را بهتر از ادوار گذشته انجام دهید و الگویی موفق و نمونه ای از رهگذر در این خدمت استان و کشور معرفی کنید.
بخشدار مرکزی اهواز نیز در ادامه از زحمات و پشتیبانی دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در شهر الهایی و همچنین انسجام،همراهی و همدلی اعضای شورای پنجم این شهر تشکر و قدردانی کرد.
علی بلم چی افزود: امیدواریم بتوانیم در کنار آبادانی شهر تازه تاسیس الهایی و با حمایت های فرماندار اهواز شاهد شکوفایی این شهر با توجه به شرایط خاص و مهمی که این شهر نسبت به دیگر شهر ها دارد باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  اهواز در پایان  این جلسه پس از قرائت سوگند نامه شورا،اعضای شورا با رای گیری، محسن الهایی را با 3 رای به عنوان رئیس شورا، اکبر جاسمی زاده به عنوان نائب رئیس و عباس فرهادی طیب به عنوان منشی اول پنجمین دوره شورای اسلامی شهر الهایی اهواز برای یک دوره یکساله انتخاب کردند. 
کد: 35310
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
سال اقتصاد مقاومتی، تولید ، اشتغال

 

فرماندار شهرستان اهواز

 

نبی اله خون میرزائی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها