1396/09/03
اخبار فرمانداري اهواز
در فرمانداری اهواز تاکید شد/استفاده از ظرفیت سمن ها برای مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری اهواز تاکید شد/استفاده از ظ...

در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اهواز بر استفاده از ظرفیت انجمن های مردم نهاد برای ریشه کن کردن مواد مخدر تاکید شد.

ادامه مطلب
پایان زمان کار ادارات و دستگاه های دولتی شهرستان اهواز تا ساعت 12 پایان زمان کار ادارات و دستگاه های دولتی...

زمان پایان کار ادارات،دستگاه های دولتی و بانک ها در شهرستان اهواز در روز سی ام آبان ماه 96(روز جاری) ساعت 12اعلام شد.

ادامه مطلب
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به مناسبت هفته بسیج پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان اهوا...

دکترنبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

ادامه مطلب
درجلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی اهواز تاکید شد/ لزوم همکاری همه جانبه برای ریشه کن کردن بی سوادی درجلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی اهواز ت...

درجلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان اهواز بر لزوم همکاری همه جانبه ادارات، دستگاه های اجرایی و مردم برای ریشه کن کردن بی سوادی تاکید شد.

ادامه مطلب
تاکید سرپرست فرمانداری اهواز بر تسریع در اجرای مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی تاکید سرپرست فرمانداری اهواز بر تسریع در...

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز بر تسریع در اجرای مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان تاکید کرد.

ادامه مطلب
پیام تسلیت سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به زلزله زدگان غرب کشور پیام تسلیت سرپرست فرمانداری شهرستان اهوا...

دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با صدور پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان در پی زلزله اخیر در غرب کشور بو یژه در استان کرمانشاه را تسلیت گفت.

ادامه مطلب
اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در خصوص تشییع پیکر چهار شهید ناجا خوزستان اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری شهرستان اه...

روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در اطلاعیه ای زمان و مکان تشییع پیکر پاک چهار شهید از شهدای ناجا استان خوزستان در این شهرستان را اعلام کرد.

ادامه مطلب
درفرمانداری اهوازبرگزارشد/جلسه هماهنگی ساماندهی مسیر بازگشت زائرین اربعین حسینی درفرمانداری اهوازبرگزارشد/جلسه هماهنگی س...

جلسه هماهنگی ساماندهی مسیر بازگشت زائرین اربعین از مرز چذابه و شلمچه به ریاست معاون برنامه ریزی فرمانداراهواز و با حضور مدیران ادارات مربوطه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:کرسی های علوم انسانی در پژوهشسراهای دانش آموزی اهواز ایجاد می شود معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:کرسی ها...

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز از راه اندازی کرسی های علوم انسانی در پژوهشسراهای دانش آموزی نواحی چهارگانه اهواز خبر داد.

ادامه مطلب
آیین تکریم و معارفه شهردار الهایی اهواز آیین تکریم و معارفه شهردار الهایی اهواز

آیین تکریم و معارفه شهردار جدید شهر الهایی شهرستان اهواز امروز با حضور لطیف حیایی اهوازی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار،علی بویری معاون برنامه ریزی فرماندار،علی بلم چی بخشدار مرکزی ،شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه و جمعی از مسئولین محلی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1396/06/09 نظرات: 0 نظر نمایش: 63 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
سرپرست فرمانداری شهرستان اهوازگفت: عملکرد شوراها باید برای ما نمودی ازتکامل، پیشرفت، هویت و عملکرد شورا نسبت به ادوار گذشته باشد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهوازدکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری این شهرستان در آیین تحلیف منتخبین شورای اسلامی شهر الهایی و انتخابات هیات رئیسه این شورا،که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد،با تاکید بر همکاری و هم افزایی شوراها در پیشبرد و توسعه در شهرها و روستاها گفت: پنجمین دوره  شوراها باید برای ما نمودی ازتکامل، پیشرفت، هویت و عملکرد شورا نسبت به ادوار گذشته باشد و باید تجربه شورای پنجم موفق تر از تجربه دوره چهارم باشد.
وی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هرچند شهادت رجایی و باهنر  واقعه ی بسیار تلخی بود، و نمی شود از تلخی این واقعه گذشت،ولی به عنوان چراغ های روشنی بر سر راه و مسیر ما خودنمایی می کنند و ما را امیدوار می کنند،که به پیروی و دنباله روی راه نور آن مسیر انسانیت را طی کنیم.
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با اهمیت خواندن جایگاه شورا گفت: جایگاه و اهمیت شورا در روح انقلاب، قانون اساسی و قوانین پایین دستی در نگرش رهبر معظم انقلاب،رئیس جمهور و خدمتگذاران دولت به خوبی واقف هستند.
دکتر خون میرزائی به ویژگی های شهر الهایی اشاره کرد و گفت: شهر الهایی درگاه ورودی و چشم اهوازاست، و این شهر در مسیر ترانزیتی شمال به جنوب استان و بخشی از محور کشوری جای دارد، و همچنین در مسیر کاروان راهیان نور و همه مهمانان استانی است و از این رو ویژگی خاصی نسبت به دیگر مناطق دارد.
وی ادامه داد:مهمترین ویژگی شهر الهایی سرمایه انسانی این شهر است که فرزندان بسیار زیادی از این شهر فرصت خدمت در نقاط مختلف  شهرستان و سایر شهرهای استان و کشور پیدا کردند و خوشبختانه فرصت خدمت آنها به آبروی الهایی افزود.
سرپرست فرمانداری اهواز گفت: شهرداری الهایی عملکردش بخصوص در دوره چهارم شورا منظم،برنامه دار و بسیار خوب بود و امیدوارم شما بتوانید بهتر از گذشتگان این روند گذشته درست خدمت و این نظم و ضابطه مندی را در فعالیت شهرداری در بکارگیری نیروی انسانی،تنظیم مصادیق بودجه ای و تفریق بودجه را بهتر از ادوار گذشته انجام دهید و الگویی موفق و نمونه ای از رهگذر در این خدمت استان و کشور معرفی کنید.
بخشدار مرکزی اهواز نیز در ادامه از زحمات و پشتیبانی دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در شهر الهایی و همچنین انسجام،همراهی و همدلی اعضای شورای پنجم این شهر تشکر و قدردانی کرد.
علی بلم چی افزود: امیدواریم بتوانیم در کنار آبادانی شهر تازه تاسیس الهایی و با حمایت های فرماندار اهواز شاهد شکوفایی این شهر با توجه به شرایط خاص و مهمی که این شهر نسبت به دیگر شهر ها دارد باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  اهواز در پایان  این جلسه پس از قرائت سوگند نامه شورا،اعضای شورا با رای گیری، محسن الهایی را با 3 رای به عنوان رئیس شورا، اکبر جاسمی زاده به عنوان نائب رئیس و عباس فرهادی طیب به عنوان منشی اول پنجمین دوره شورای اسلامی شهر الهایی اهواز برای یک دوره یکساله انتخاب کردند. 
کد: 35310
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:عملکرد شوراها باید نمود داشته باشد
سال اقتصاد مقاومتی، تولید ، اشتغال

 

فرماندار شهرستان اهواز

 

نبی اله خون میرزائی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها