1396/12/03
اخبار فرمانداري اهواز
تشکیل 10کمیته برای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی و راهیان نور در شهرستان اهواز تشکیل 10کمیته برای استقبال و پذیرایی از ...

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز از تشکیل 10کمیته برای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور در این شهرستان خبر داد.  

ادامه مطلب
درجلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اهواز تاکید شد/تشدید کنترل و نظارت بهداشتی برای استقبال از مسافران نوروزی درجلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان...

در یازدهمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اهواز بر تشدید کنترل و نظارت بهداشتی و همکاری همه جانبه دستگاه ها برای استقبال از مسافران نوروزی تاکید شد. 

ادامه مطلب
اولین دوره مسابقات فوتبال روستاهای بخش مرکزی اهواز برگزار شد اولین دوره مسابقات فوتبال روستاهای بخش م...

اولین دوره مسابقات فوتبال روستاهای بخش مرکزی شهرستان اهواز یادواره مدافعان حرم مسیرالهایی ازاول آذرماه با حضور20تیم در روستاهای عشاره بزرگ و قلعه سحر برگزارشد.

ادامه مطلب
نوبت صبح مدارس و مراکز آموزش عالی شهرستان اهواز تعطیل شد نوبت صبح مدارس و مراکز آموزش عالی شهرستا...

نوبت صبح کلیه مدارس و مراکز آموزش عالی شهرستان اهواز در روز دوشنبه سی ام بهمن ماه تعطیل شد.

ادامه مطلب
افتتاح پروژه عمرانی و آغاز عملیات ساخت یک واحد آموزشی خیر ساز در روستای ام الطمیر بخش مرکزی اهواز افتتاح پروژه عمرانی و آغاز عملیات ساخت ی...

به مناسبت  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آیینی با حضور علی بلم چی بخشدارمرکزی، بهمن یوسفی بخشدار اسماعیلیه اهواز، مکوندی معاون مدیر کل امور روستایی استانداری خوزستان،منشداوی مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی، مروانی رئیس شورای شهرستان، شوراها و دهیاران بخش مرکزی و خیرین و اهالی روستای پروژه بهسازی و آسفالت معابر و خیابان ها افتتاح و عملیات اجرایی یک باب مدرسه 6 کلاسه خیر ساز نیز در روست...

ادامه مطلب
 افتتاح سه پروژه عمرانی،خدماتی در شهر الهایی اهواز افتتاح سه پروژه عمرانی،خدماتی در شهر ال...

در آیینی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی سه پروژه  عمرانی، خدماتی در شهر الهایی اهواز افتتاح شد.   

ادامه مطلب
اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری اهواز در خصوص تعطیلی مدارس وزمان اتمام کار ادارات اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری اهواز در خ...

روابط عمومی فرمانداری اهواز در خصوص تعطیلی مدارس و زمان اتمام کار ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان اطلاعیه ای صادر کرد.

ادامه مطلب
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز: بزرگترین پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن،پایداری ملت ایران در مسیر اسلام و انقلاب است سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز: بزرگترین...

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز گفت: بزرگترین پیام حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، پایداری ملت همیشه در صحنه ایران در مسیر اسلام و انقلاب است.

ادامه مطلب
حضور باشکوه مردم بخش غیزانیه اهواز در راهپیمایی 22 بهمن حضور باشکوه مردم بخش غیزانیه اهواز در را...

در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اقشار مختلف مردم بخش غیزانیه اهواز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن وحدت و انسجام ملی را به نمایش گذاشتند.

ادامه مطلب
حماسه حضور مردم اهواز در راهپیمایی 22 بهمن حماسه حضور مردم اهواز در راهپیمایی 22 به...

راهپیمایی باشکوه 22 بهمن با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان،دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز، نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده های معظم شهدا، مسئولین استانی و شهرستانی ودیگر اقشار مختلف مردم در اهواز برگزار شد.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1396/06/11 نظرات: 0 نظر نمایش: 114 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها

در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها

جلسه بررسی آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها با حضورمدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان،مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و بخشداران منطقه 2خوزستان،در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان اهواز تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز عبدالله حسینی مدیرکل امور روستایی وشوراها استانداری خوزستان درجلسه بررسی آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها که با حضور بخشداران منطقه 2 در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد،گفت:روند برگزاری جلسات منطقه ای به صورت منظم ومدون در حال برگزاری است که امید است با توکل برخداوند متعال بررسی ها وپیگیری ها در خصوص اشتغال ، دقیق وبه سرعت انجام گیرد.

وی افزود: فعالیت های اقتصادی کار زمان بری است که باید با تلاش وپیگیرهای مستمر انجام گیرد تا به ثمر برسد وما در تلاش هستیم وبه هیچ عنوان این امر مهم را تا تحقق نهایی رها نخوایم کرد.

مدیرکل امور روستایی ادامه داد:شرکت های تعاونی دهیاران باید از نیروهای متخصص وکارشناس در بحث اشتغال کمک گرفته وبا راهنمایی ،موضوعات مربوط به طرح های اشتغالزایی را پیش ببرند.

حسینی افزود : بخشداران در مورد انجام طرح های اشتغالزایی که دیگر شهرستان ها نمونه آن را انجام داده اند الگو گیری کرده وازتجربیات صاحب طرح استفاده و بهره برداری نمایند.

در ادامه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  گفت: ما در تلاش هستیم برای روستاهایی که جمعیت 20خانوار و یا کمترهستند اعتبار جذب کرده تا بتوان فعالیت های عمرانی را انجام ،تا اهالی این روستاها هم بتوانند از این امکانات استفاده لازم را ببرند.

انصاریان عنوان کرد: طرح هادی یک طرح ملی است ولازمه اجرای طرح هادی مصوبه کمیته برنامه ریزی شهرستان است وباید در مراجع تصویب واعتبارش تامین گردد. ساخت وساز مجاز وبا هماهنگی این کمیته و باداشتن مجوزات لازم این طرح اجرا گردد.

وی ادامه داد: ما تمام تلاش خود را درجهت آبادانی روستاها خواهیم کرد وهرکجا نیاز به همراهی بنیاد مسکن باشد دریغ نخواهیم کرد و تا نهایی شدن موضوعات پیگیری خواهیم بود.

در ادامه علی بلمچی بخشدار مرکزی اهواز که میزبان حضور بخشداران در فرمانداری اهواز بود عنوان کرد: ماباید آگاهی مردم را نسبت به اشتغال  وکارآفرینی بالا برده تا بتوان بازدهی خوبی را از طریق آموزش به روستاییان دریافت کنیم.

در پایان بخشداران شهرستانهای اهواز،حمیدیه،باوی،هویزه و دشت آزادگان در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال روستایی مطالبی را عنوان کردند. 

کد: 35360
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها
  • در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها
  • در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها
  • در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها
سال اقتصاد مقاومتی، تولید ، اشتغال

 

فرماندار شهرستان اهواز

 

نبی اله خون میرزائی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها