1396/07/01
اخبار فرمانداري اهواز
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان اهوا...

دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در پیامی  آغاز سال تحصیلی و فرا رسیدن ماه مهر را به دانش آموزان،فرهنگیان،دانشجویان و دانشگاهیان تبریک گفت. 

ادامه مطلب
پیام سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیام سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به م...

دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهوازبه مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس پیامی را صادر کرد.

ادامه مطلب
بهره برداری از 38کلاس درس با حضور استاندار خوزستان در بخش غیزانیه اهواز بهره برداری از 38کلاس درس با حضور استاند...

در آیینی امروز سه شنبه یک باب مدرسه  6 کلاسه از بین 38 کلاس درس، به صورت نمادین در روستای حفیره حاج بربین در بخش غیزانیه اهواز با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان،دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز،تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان،رضایی مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس خوزستان،شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

ادامه مطلب
آیین افتتاح یک باب مدرسه در روستایی از بخش غیزانیه اهواز با حضور استاندار خوزستان آیین افتتاح یک باب مدرسه در روستایی از ب...

در آیینی امروز سه شنبه یک باب مدرسه  6 کلاسه از بین 38 کلاس درس،به صورت نمادین در روستای حفیره حاج بربین در بخش غیزانیه اهواز با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان،دکتر خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز،تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان،رضایی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس خوزستان و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

ادامه مطلب
جلسه انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش غیزانیه اهواز برگزار شد جلسه انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش غیزان...

درجلسه ای با حضور شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه اهواز و عبدالجبار یکتاسواری مشاوراستاندار درامورمناطق محروم، اعضای شورای اسلامی بخش غیزانیه اهواز انتخاب شدند.

ادامه مطلب
اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی اهواز انتخاب شدند اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی اهواز انتخا...

جلسه انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی اهواز با حضور علی بلم چی بخشدار مرکزی شهرستان اهواز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
درفرمانداری اهواز برگزارشد/ جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس درفرمانداری اهواز برگزارشد/ جلسه هماهنگی...

جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس روز دوشنبه به ریاست لطیف حیایی اهوازی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز و با حضور سرهنگ مسعود فلاحی دبیرستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس و جمعی از مسئولین ادارات و دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

ادامه مطلب
تاکید معاون برنامه ریزی و اموراداری فرماندار اهواز برتکریم ارباب رجوع تاکید معاون برنامه ریزی و اموراداری فرما...

معاون برنامه ریزی و امور اداری فرماندار شهرستان اهوازگفت: ادارات و دستگاه های اجرایی نسبت به تکریم ارباب رجوع توجه ویژه ای داشته باشند.

ادامه مطلب
 تاکید معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز بر خدمات رسانی به مناطق حاشیه نشین تاکید معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهوا...

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز بر خدمات رسانی بیشتر به مناطق حاشیه نشین توسط ادارات و دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

ادامه مطلب
در جلسه شورای اداری مطرح شد/ضرورت آمادگی برای پیشگیری از بحران های احتمالی ناشی از بارندگی در جلسه شورای اداری مطرح شد/ضرورت آمادگی...

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز بر آمادگی دستگاه های خدمات رسان شهرستان برای پیشگیری  از بحران های احتمالی ناشی از بارندگی و گرد و خاک تاکید کرد.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1396/06/11 نظرات: 0 نظر نمایش: 50 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها

در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها

جلسه بررسی آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها با حضورمدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان،مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و بخشداران منطقه 2خوزستان،در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان اهواز تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز عبدالله حسینی مدیرکل امور روستایی وشوراها استانداری خوزستان درجلسه بررسی آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها که با حضور بخشداران منطقه 2 در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد،گفت:روند برگزاری جلسات منطقه ای به صورت منظم ومدون در حال برگزاری است که امید است با توکل برخداوند متعال بررسی ها وپیگیری ها در خصوص اشتغال ، دقیق وبه سرعت انجام گیرد.

وی افزود: فعالیت های اقتصادی کار زمان بری است که باید با تلاش وپیگیرهای مستمر انجام گیرد تا به ثمر برسد وما در تلاش هستیم وبه هیچ عنوان این امر مهم را تا تحقق نهایی رها نخوایم کرد.

مدیرکل امور روستایی ادامه داد:شرکت های تعاونی دهیاران باید از نیروهای متخصص وکارشناس در بحث اشتغال کمک گرفته وبا راهنمایی ،موضوعات مربوط به طرح های اشتغالزایی را پیش ببرند.

حسینی افزود : بخشداران در مورد انجام طرح های اشتغالزایی که دیگر شهرستان ها نمونه آن را انجام داده اند الگو گیری کرده وازتجربیات صاحب طرح استفاده و بهره برداری نمایند.

در ادامه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  گفت: ما در تلاش هستیم برای روستاهایی که جمعیت 20خانوار و یا کمترهستند اعتبار جذب کرده تا بتوان فعالیت های عمرانی را انجام ،تا اهالی این روستاها هم بتوانند از این امکانات استفاده لازم را ببرند.

انصاریان عنوان کرد: طرح هادی یک طرح ملی است ولازمه اجرای طرح هادی مصوبه کمیته برنامه ریزی شهرستان است وباید در مراجع تصویب واعتبارش تامین گردد. ساخت وساز مجاز وبا هماهنگی این کمیته و باداشتن مجوزات لازم این طرح اجرا گردد.

وی ادامه داد: ما تمام تلاش خود را درجهت آبادانی روستاها خواهیم کرد وهرکجا نیاز به همراهی بنیاد مسکن باشد دریغ نخواهیم کرد و تا نهایی شدن موضوعات پیگیری خواهیم بود.

در ادامه علی بلمچی بخشدار مرکزی اهواز که میزبان حضور بخشداران در فرمانداری اهواز بود عنوان کرد: ماباید آگاهی مردم را نسبت به اشتغال  وکارآفرینی بالا برده تا بتوان بازدهی خوبی را از طریق آموزش به روستاییان دریافت کنیم.

در پایان بخشداران شهرستانهای اهواز،حمیدیه،باوی،هویزه و دشت آزادگان در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال روستایی مطالبی را عنوان کردند. 

کد: 35360
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها
  • در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها
  • در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها
  • در فرمانداری اهواز بررسی شد/ آخرین وضعیت عملکرد اشتغال واقتصاد در روستاها
سال اقتصاد مقاومتی، تولید ، اشتغال

 

فرماندار شهرستان اهواز

 

نبی اله خون میرزائی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها