1398/05/29
اخبار فرمانداري اهواز
پیام تبریک فرماندار اهواز به مناسبت عید غدیر خم  پیام تبریک فرماندار اهواز به مناسبت عید ...

جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت.

ادامه مطلب
ستاد بزرگداشت هفته دولت در اهواز تشکیل جلسه داد ستاد بزرگداشت هفته دولت در اهواز تشکیل ج...

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان اهواز روز دوشنبه به ریاست سید مجید صالحی معاون سیاسی واجتماعی فرماندار و با حضور دیگر اعضای جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. 

ادامه مطلب
انتقاد معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز از عملکرد شهرداری در جمع آوری و دفع زباله ها انتقاد معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اه...

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز گفت:جمع آوری و دفع زباله ها توسط شهرداری بسیار نامناسب است.

ادامه مطلب
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز برگزار شد آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت آب و ف...

در آیینی روز شنبه با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور، جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز، فاضل عبیات معاون عمرانی استاندار خوزستان،آیت الله حسن زاده امام جمعه موقت اهواز و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، بهنام مریدی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آبفا اهواز منصوب شد.

ادامه مطلب
فرماندار اهواز: نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات راهی برای جذب سرمایه گذار است فرماندار اهواز: نمایشگاه تخصصی بومی سازی...

فرمانداراهواز گفت: نمایشگاه فرصتی است که بتوانیم در تامین قطعات یدکی خود کفا باشیم، با راه اندازی این چنین نمایشگاه ها در سطح ملی با استفاده از ظرفیت هایی که استان ما در جذب سرمایه گذار دارد می توانیم موفق باشیم. 

ادامه مطلب
در جلسه کمیسیون کارگری اهواز تاکید شد/ تسریع در پرداخت حقوق معوقه کارگران قطار شهری در جلسه کمیسیون کارگری اهواز تاکید شد/ ت...

در جلسه کمیسیون کارگری شهرستان اهواز که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، برتسریع در پرداخت حقوق معوقه و مطالبات کارگران قطار شهری از سوی شرکت کیسون پیمانکار این طرح تاکید شد. 

ادامه مطلب
پیام تبریک فرماندار  اهواز به مناسبت فرا رسیدن عید قربان پیام تبریک فرماندار اهواز به مناسبت فرا...

جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز در پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.

ادامه مطلب
جلسه هماهنگی برگزاری دعای عرفه در اهواز برگزار شد جلسه هماهنگی برگزاری دعای عرفه در اهواز ...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه هماهنگی برگزاری دعای عرفه روز شنبه به ریاست لطیف حیائی اهوازی معاون برنامه‌ریزی فرماندار اهواز و با حضور دیگر اعضای این جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
 مشکلات شهروندان در میز خدمت فرمانداری در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز رسیدگی شد مشکلات شهروندان در میز خدمت فرمانداری د...

میز خدمت فرمانداری شهرستان اهواز روز جمعه برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات مردم در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز برپا شد.

ادامه مطلب
تاکید معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز بر باشکوه برگزار کردن آیین های دهه ولایت و ایام غدیر تاکید معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز ب...

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز بر باشکوه برگزار کردن آیین های دهه ولایت و عید غدیر خم در مناطق مختلف این شهرستان تاکید کرد.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1397/11/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 122 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بخشدار مرکزی اهواز خبر داد:ترمیم سیل بندها با بکارگیری30 دستگاه ماشین آلات سنگین

بخشدار مرکزی اهواز خبر داد:ترمیم سیل بندها با بکارگیری30 دستگاه ماشین آلات سنگین

بخشدار مرکزی اهواز گفت: 30 دستگاه ماشین آلات سنگین در حال ترمیم، احداث و استحکام سازی سیل بندهای روستاهای حاشیه رودخانه های کرخه و دز در این بخش هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز علی بلم چی روز یکشنبه با بیان اینکه وضعیت روستاهای حاشیه رودخانه های کرخه و دز تحت کنترل است، افزود:در حال حاضر 30 دستگاه ماشین آلات سنگین عملیات ترمیم و احداث سیل بندها در روستاها را انجام می دهند.

وی ادامه داد:هم اکنون 2بیل مکانیکی ،2 لودر و چهار کمپرسی در روستای سید نبی،یک بیل مکانیکی در روستای سید ظاهر،یک بیل مکانیکی در روستای سید یدیم،یک بیل مکانیکی و 2 دستگاه کمپرسی در روستای جعاوله(بامدژ)،2 بیل مکانیکی در روستای قلعه سحر،2بیل مکانیکی،سه کمپرسی و یک لودر در روستای بروایه عمیر،چهار دستگاه بیل مکانیکی در روستاهای حلاف یک-2-3 و بروایه یوسف و یک دستگاه بیل مکانیکی،یک لودر و سه کمپرسی در روستای چسبه کوچک در بخش مرکزی اهواز عملیات ترمیم،احداث و استحکام سازی سیل بندها را انجام می دهند.
بخشدار مرکزی اهواز افزود:از روزهای ابتدایی سیلاب رودخانه های دز و کرخه در بخش مرکزی تاکنون چندین دستگاه ماشین آلات سنگین از دستگاه های اجرایی به کار گرفته شده است و توانستیم این سیلاب ها را کنترل کنیم.
بلم چی اظهار کرد:روز شنبه نیز جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز در ادامه بازدید های خود از روستاهای حاشیه کرخه و دز، بر روند کار ترمیم سیل بندها نظارت، و بر تسریع در آن تایید کرد.
وی در پایان از زحمات و پیگیری های شبانه روزی فرماندار شهرستان اهواز و مدیریت بحران استان و همکاری دستگاه های اجرایی، شرکت تعاونی دهیاران، شوراها، دهیاران و اهالی روستاها در کنترل سیلاب ها در بخش مرکزی تشکر و قدردانی کرد.
 
کد: 49037
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • بخشدار مرکزی اهواز خبر داد:ترمیم سیل بندها با بکارگیری30 دستگاه ماشین آلات سنگین
فرماندار شهرستان اهواز

 

جمال عالمی نیسی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها