1398/03/05
اخبار فرمانداري اهواز
پیام فرماندار اهواز به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر پیام فرماندار اهواز به مناسبت سالروز آزا...

جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر پیامی را صادر کرد.    

ادامه مطلب
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:مشکلات سه هزار و 996 نفر از مراجعین در میز خدمت فرمانداری رسیدگی شد معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:مشکلات ...

معاون برنامه ریزی فرماندار شهرستان اهواز گفت: از ابتدای استقرار میز خدمت در فرمانداری تاکنون به مشکلات سه هزار و996 نفر از مراجع کنندگان رسیدگی شد. 

ادامه مطلب
اطلاعیه فرمانداری اهواز در خصوص ساعت کاری ادارات   اطلاعیه فرمانداری اهواز در خصوص ساعت کار...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در این اطلاعیه آمده است؛بنا به دستور استاندار خوزستان و با توجه به کاهش مصرف برق، ساعات شروع  کار ادارات استان  خوزستان از یکم خرداد تا هجدهم خرداد از ساعت هفت صبح تا 13.30 دقیقه، و از 19 خرداد از هفت صبح تا 13 خواهد بود.

ادامه مطلب
استاندارخوزستان:آب و فاضلاب روستایی نسبت به اجرای پروژه آبرسانی به روستاهای فاقد آب غیزانیه اهواز اقدام کند استاندارخوزستان:آب و فاضلاب روستایی نسبت...

استاندار خوزستان گفت: پروژه آبرسانی به روستاهای فاقد آب باید هرچه سریعتر از سوی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان اجرایی شود. 

ادامه مطلب
بخشدار اسماعیلیه اهواز:عملیات اجرایی آسفالت چهار روستا در این بخش آغاز شد بخشدار اسماعیلیه اهواز:عملیات اجرایی آسف...

بخشدار اسماعیلیه اهواز گفت : عملیات اجرایی آسفالت معابر و خیابان های روستاهای بیت واوی،تل اسود، صفه  دو و مگطوع در این بخش آغاز شده است.

ادامه مطلب
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز: ۲۴ مدرسه اهواز در سیلاب اخیر آسیب دید معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز: ۲۴...

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر به ۲۴ مدرسه این شهرستان آسیب وارد شد.

ادامه مطلب
اولین جلسه شورای هماهنگی حفظ و آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اهواز برگزار شد اولین جلسه شورای هماهنگی حفظ و آثار و نش...

بمنظور هماهنگی در برگزاری بزرگداشت حماسه سوم و چهارم خرداد ماه،اولین جلسه شورای هماهنگی حفظ و آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به ریاست سید مجید صالحی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز و با حضور اعضای این جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
بخشدار غیزانیه اهواز خواستار تکمیل پروژه انتقال آب در این بخش شد بخشدار غیزانیه اهواز خواستار تکمیل پروژه...

بخشدار غیزانیه اهواز با اشاره به مشکلات آب آشامیدنی در این بخش، بر تکمیل شدن پروژه انتقال آب در این بخش تاکید کرد.

ادامه مطلب
فرماندار اهواز:سیلاب 56 هزار میلیارد ریال به اهواز خسارت وارد کرد فرماندار اهواز:سیلاب 56 هزار میلیارد ریا...

فرماندار شهرستان اهواز با اشاره به آسیب سیل به 2 هزار و 169 واحد مسکونی در شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر 56 هزار میلیارد ریال به زیرساخت های شهرستان اهواز خسارت وارد شده است.

ادامه مطلب
دیدار بخشدار غیزانیه اهواز با نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری  دیدار بخشدار غیزانیه اهواز با نماینده مر...

رسول ساکی بخشدار غیزانیه اهواز روز چهارشنبه به منظور بررسی مسایل فرهنگی و عقایدی این بخش با آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کرد. 

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1397/12/03 نظرات: 0 نظر نمایش: 54 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فرماندار اهواز:عملکرد سازمان آب و برق خوزستان در سیل اخیر رضایت بخش نیست

فرماندار اهواز:عملکرد سازمان آب و برق خوزستان در سیل اخیر رضایت بخش نیست

فرماندار اهواز با اشاره به سیلاب اخیر،عملکرد سازمان آب و برق خوزستان را به عنوان متولی رودخانه ها رضایت بخش ندانست و از آنچه که وی سهل انگاری صورت گرفته نامید انتقاد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،به نقل از خبرگزاری ایرنا، جمال عالمی نیسی در شورای اداری شهرستان اهواز که در تالار شهرداری اهواز برگزار شد، افزود:در چند هفته گذشته برخی نقاط خوزستان از جمله روستاییان ساکن در اطراف اهواز به دلیل بروز سیلاب و تهدیدات ناشی از آن دچار مشکلات متعددی شدند.

وی ادامه داد: در بحث سیل کاستی ها زیاد بود و مقداری هم سهل انگاری صورت گرفته که این موضوع با انجام نشدن وظایف همراه بوده است.
 
وی افزود: انتظار می رفت سازمان آب و برق خوزستان به عنوان متولی رودخانه ها در این مقطع به مسئولیت های قانونی خود عمل کند.
 
عالمی نیسی با اشاره به اینکه در طول مدتی که شهرستان اهواز مانند برخی دیگر از مناطق استان درگیر سیلاب بود دستگاه هایی مربوطه در اهواز و خوزستان وارد عمل شدند، بیان کرد: سازمان آب و برق خوزستان می بایست پیش از دیگر دستگاه های اجرایی به موضوع ورود پیدا می کرد.
 
فرماندار اهواز در ادامه به موضوع آب های سطحی در سطح شهر اهواز اشاره کرد و گفت: زیبنده چنین کلان شهری نیست که با وجود برخورداری از نعمت ها و سرمایه های عظیم، از داشتن شبکه های دفع آب های سطحی بی بهره باشد.
 
وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب اهواز و همچنین شهرداری اهواز در زمینه جمع آوری و دفع اینگونه آب ها در سطح شهر اختلافاتی دارند که نیاز است هرچه زودتر این وضعیت ساماندهی شود.
 
عالمی نیسی افزود: به همین منظور استاندار خوزستان در خصوص ایجاد شبکه جمع آوری آب های سطحی غرب و شرق اهواز قول داده تا اعتبار ویژه ای اختصاص دهد.
کد: 49325
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندار اهواز:عملکرد سازمان آب و برق خوزستان در سیل اخیر رضایت بخش نیست
فرماندار شهرستان اهواز

 

جمال عالمی نیسی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها