1398/02/02
اخبار فرمانداري اهواز
رییس جمهوری اهواز را به مقصد تهران ترک کرد  رییس جمهوری اهواز را به مقصد تهران ترک ک...

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی پس  از سفر یکروزه خود به استان خوزستان شنبه شب اهواز را به مقصد تهران ترک کرد.  

ادامه مطلب
دکتر حسن روحانی از مناطق سیل زده اهواز بازدید کرد دکتر حسن روحانی از مناطق سیل زده اهواز ب...

رییس جمهور روز شنبه در جریان سفر به استان خوزستان به صورت هوایی از مناطق سیل‌زده شهرستان اهواز بازدید کرد.

ادامه مطلب
رییس جمهوری از کمپ اسکان اضطراری سیل زدگان در ورزشگاه تختی اهواز بازدید کرد رییس جمهوری از کمپ اسکان اضطراری سیل زدگ...

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز شنبه در سفر خود به استان خوزستان از وضعیت سیل زدگان در کمپ اسکان اضطراری در ورزشگاه تختی اهواز دیدن کرد. 

ادامه مطلب
مشکلات روستاهای سیل زده بخش مرکزی در فرمانداری اهواز بررسی شد مشکلات روستاهای سیل زده بخش مرکزی در فرم...

جلسه بررسی مشکلات روستاهای سیل زده بخش مرکزی شهرستان اهواز روز شنبه به ریاست علی بلم چی بخشدار مرکزی و با حضور مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی، دهیاران و اعضای شورای بخش مرکزی بمنظور ارائه خدمات بهینه به روستاییان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
اطلاعیه فرمانداری شهرستان اهواز در خصوص زمان شروع مهد کودک ها،مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اطلاعیه فرمانداری شهرستان اهواز در خصوص ...

روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در اطلاعیه ای ساعت شروع مهد کودک ها،مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی  این شهرستان  از تاریخ سی و یکم فروردین ماه 98 را اعلام کرد.

ادامه مطلب
مشکلات خانواده های شهدای غیزانیه اهواز بررسی شد مشکلات خانواده های شهدای غیزانیه اهواز ب...

جلسه بررسی وضعیت خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران به ریاست رسول ساکی بخشدار غیزانیه اهواز و با حضور قهفرخی مدیر بنیاد شهید منطقه ۲ اهواز در سالن جلسات بخشداری برگزار شد.

ادامه مطلب
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز :ایمنی مدارس در مناطق سیل زده اهواز قبل از بازگشایی بررسی شود  معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز :ای...

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز با تاکید بر بررسی وضعیت مناطق سیل زده توسط نواحی آموزش و پرورش گفت:مدارس مناطق سیل زده روستایی این شهرستان در صورت ایمن بودن بازگشایی شوند.

ادامه مطلب
بخشدار غیزانیه اهواز : پروژه گازرسانی به روستاهای مسیر مشرحات و آزادراه اجرا می شود بخشدار غیزانیه اهواز : پروژه گازرسانی به...

بخشدار غیزانیه اهواز گفت: فاز دوم پروژه گازرسانی به بخش غیزانیه به طول ۷۵ کیلومتر در تمام روستاهای مسیر مشرحات و آزادراه در اولویت برنامه ها است.

ادامه مطلب
فرماندار اهواز:کانال انحراف آب سلمان به ملاشیه بسته شد فرماندار اهواز:کانال انحراف آب سلمان به ...

فرماندار شهرستان اهواز گفت: کانال انحراف آب سلمان در منطقه ملاشیه ظهر چهارشنبه بسته شد.

ادامه مطلب
تلاش شبانه روزی نیروهای مردمی،دستگاه های اجرایی و سپاه برای ترمیم سیل بند ملاشیه اهواز+ تصاویر تلاش شبانه روزی نیروهای مردمی،دستگاه های...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز عملیات اجرایی استحکام سازی و ترمیم سیل بند منطقه ملاشیه و بستن کانال سلمان برای جلوگیری از نفوذ آب به مناطق ملاشیه،گلدشت،گلبهار و عین دو با بسیج امکانات و تلاش شبانه روزی نیروهای مردمی،دستگاه های اجرایی و سپاه برای ترمیم و استحکام سیل بند ملاشیه اهواز در حال انجام است.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1398/01/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 91 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:سیل بند مناطق کیان آباد،کیانپارس و سید خلف از استحکام بالایی برخوردار است

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:سیل بند مناطق کیان آباد،کیانپارس و سید خلف از استحکام بالایی برخوردار است

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز گفت:با اقدامات انجام شده، سیل بند حفاظتی مناطق کیان آباد،کیانپارس و سید خلف استحکام سازی شد. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز لطیف حیائی اهوازی روز جمعه در خصوص وضعیت سیل بند حفاظتی این مناطق گفت: این سیل بند به لحاظ اهمیت موضوع و  بالا آمدن آب در این نقطه و فرسایش سیل بند،فرماندار و دیگر مسوولین دغدغه زیادی برای استحکام سازی آن داشتند،که عملیات اجرای ترمیم و استحکام سازی آن قبل از وقوع سیلاب به صورت ویژه تحت نظارت فرمانداری آغاز شد.

وی با بیان اینکه این نقطه بیش از 800 متر طول دارد، اضافه کرد: با استقرار ماشین آلات دستگاه های اجرایی خصوصا شهرداری اهواز وشرکت نفت طول این نقطه حساس را تقویت کردیم.

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز گفت: پشت این سیل بند به لحاظ عملیات های اجرایی صورت گرفته در گذشته، و تجمع بالای آب پشت سیل بند، عملیات و استحکام سازی آن با راهکار های عوامل فنی و اجرایی با دشواری صورت گرفت.

حیائی اهوازی ادامه داد:به لحاظ فشار آب، برخی از نقاطی که بر اثر سیلاب  دچار فرسایش شدند، مجدد خاکریزی و استحکام سازی شد و در واقع در کنار سیل بند قدیمی سیل بند جدید احداث کردیم تا این نقطه از استحکام بالایی برخوردار شود.

وی افزود:در کنار ترمیم این سیل بند، خیابان های منتهی به رودخانه در منطقه کوی سید خلف نیز توسط عوامل اجرایی با تخلیه چندین سرویس خاک ایمن شد، تا از نفوذ آب به داخل منازل جلوگیری شود.

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز ادامه داد: در این نقطه،کیانپارس، سید خلف،جاده استراتژیک میدان چمران به طرف کیان آباد و کیانشهر و محور اصلی تحت خطر بودند، که در نتیجه عملیات احداث سیل بند جدید و استحکام سازی آن به خوبی انجام شد.

حیائی اهوازی در پایان از تلاش و زحمات شهرداری اهواز،شرکت نفت،شرکت فولادخوزستان،نیروهای انتظامی ،بسیج، دیگر عوامل اجرایی و همکاری مردم منطقه سید خلف برای برداشت خاک از اراضی تشکر و قدردانی کرد.

 

کد: 50515
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:سیل بند مناطق کیان آباد،کیانپارس و سید خلف از استحکام بالایی برخوردار است
فرماندار شهرستان اهواز

 

جمال عالمی نیسی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها