1398/03/03
اخبار فرمانداري اهواز
 
پیام فرماندار اهواز به مناسبت سالروز آزا...

جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر پیامی را صادر کرد.    

ادامه مطلب
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:مشکلات سه هزار و 996 نفر از مراجعین در میز خدمت فرمانداری رسیدگی شد معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز:مشکلات ...

معاون برنامه ریزی فرماندار شهرستان اهواز گفت: از ابتدای استقرار میز خدمت در فرمانداری تاکنون به مشکلات سه هزار و996 نفر از مراجع کنندگان رسیدگی شد. 

ادامه مطلب
اطلاعیه فرمانداری اهواز در خصوص ساعت کاری ادارات   اطلاعیه فرمانداری اهواز در خصوص ساعت کار...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در این اطلاعیه آمده است؛بنا به دستور استاندار خوزستان و با توجه به کاهش مصرف برق، ساعات شروع  کار ادارات استان  خوزستان از یکم خرداد تا هجدهم خرداد از ساعت هفت صبح تا 13.30 دقیقه، و از 19 خرداد از هفت صبح تا 13 خواهد بود.

ادامه مطلب
استاندارخوزستان:آب و فاضلاب روستایی نسبت به اجرای پروژه آبرسانی به روستاهای فاقد آب غیزانیه اهواز اقدام کند استاندارخوزستان:آب و فاضلاب روستایی نسبت...

استاندار خوزستان گفت: پروژه آبرسانی به روستاهای فاقد آب باید هرچه سریعتر از سوی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان اجرایی شود. 

ادامه مطلب
بخشدار اسماعیلیه اهواز:عملیات اجرایی آسفالت چهار روستا در این بخش آغاز شد بخشدار اسماعیلیه اهواز:عملیات اجرایی آسف...

بخشدار اسماعیلیه اهواز گفت : عملیات اجرایی آسفالت معابر و خیابان های روستاهای بیت واوی،تل اسود، صفه  دو و مگطوع در این بخش آغاز شده است.

ادامه مطلب
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز: ۲۴ مدرسه اهواز در سیلاب اخیر آسیب دید معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز: ۲۴...

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر به ۲۴ مدرسه این شهرستان آسیب وارد شد.

ادامه مطلب
اولین جلسه شورای هماهنگی حفظ و آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اهواز برگزار شد اولین جلسه شورای هماهنگی حفظ و آثار و نش...

بمنظور هماهنگی در برگزاری بزرگداشت حماسه سوم و چهارم خرداد ماه،اولین جلسه شورای هماهنگی حفظ و آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به ریاست سید مجید صالحی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز و با حضور اعضای این جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
بخشدار غیزانیه اهواز خواستار تکمیل پروژه انتقال آب در این بخش شد بخشدار غیزانیه اهواز خواستار تکمیل پروژه...

بخشدار غیزانیه اهواز با اشاره به مشکلات آب آشامیدنی در این بخش، بر تکمیل شدن پروژه انتقال آب در این بخش تاکید کرد.

ادامه مطلب
فرماندار اهواز:سیلاب 56 هزار میلیارد ریال به اهواز خسارت وارد کرد فرماندار اهواز:سیلاب 56 هزار میلیارد ریا...

فرماندار شهرستان اهواز با اشاره به آسیب سیل به 2 هزار و 169 واحد مسکونی در شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر 56 هزار میلیارد ریال به زیرساخت های شهرستان اهواز خسارت وارد شده است.

ادامه مطلب
دیدار بخشدار غیزانیه اهواز با نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری  دیدار بخشدار غیزانیه اهواز با نماینده مر...

رسول ساکی بخشدار غیزانیه اهواز روز چهارشنبه به منظور بررسی مسایل فرهنگی و عقایدی این بخش با آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کرد. 

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1398/02/14 نظرات: 0 نظر نمایش: 35 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
در دیدار مدیر کل کانون پرورش فکری خوزستان با بخشدار غیزانیه اهواز تاکید شد/گسترش فعالیت‌های کانون در مناطق کم‌برخوردار

در دیدار مدیر کل کانون پرورش فکری خوزستان با بخشدار غیزانیه اهواز تاکید شد/گسترش فعالیت‌های کانون در مناطق کم‌برخوردار

در نشست مدیرکل کانون پرورش کودکان و نوجوانان استان خوزستان با بخشدار غیزانیه اهواز بر گسترش فعالیت های کانون در بخش غیزانیه و دیگر مناطق کم برخوردار تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز،رسول ساکی بخشدار غیزانیه اهواز در این نشست با تاکید بر نقش مهم کانون در کشف و پرورش استعداد‌های کودکان و نوجوانان خواستار خدمت‌رسانی فرهنگی کانون به روستاهای کم‌برخوردار این بخش شد.
 
وی از تامین یک مکان ثابت برای راه اندازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آینده نزدیک در این بخش خبر داد و گفت: در صورت تامین منابع و امکانات در برنامه های بخشداری است که با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انجام می شود.
 
بخشدار غیزانیه اهواز همچنین افزود:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیار نیز ظرف ۲ ماه آینده در این بخش راه اندازی می شود.
 
 ساکی ادامه داد:در بخش غیزانیه مکانی برای کشف استعدادهای موجود در روستاها وجود ندارد که باید از سوی دستگاه های ذیربط پیگیری شود.
 
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان در دیدار با بخشدار غیزانیه که در محل اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد بر گسترش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون در مناطق کم‌برخوردار استان تاکید کرد.
 
وحید کیانی با تاکید بر خدمت‌رسانی به مناطق کم برخوردار در راستای توسعه عدالت اجتماعی یادآور شد: مربیان کتابخانه‌های سیار کانون سفیران فرهنگی هستند که با پشتیبانی کارشناسان و کارکنان ستادی این نهاد فرهنگی با حضور در مناطق روستایی و حاشیه شهرهای مختلف در تحقق این مهم تلاش می‌کنند.
کد: 51115
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • در دیدار مدیر کل کانون پرورش فکری خوزستان با بخشدار غیزانیه اهواز تاکید شد/گسترش فعالیت‌های کانون در مناطق کم‌برخوردار
  • در دیدار مدیر کل کانون پرورش فکری خوزستان با بخشدار غیزانیه اهواز تاکید شد/گسترش فعالیت‌های کانون در مناطق کم‌برخوردار
  • در دیدار مدیر کل کانون پرورش فکری خوزستان با بخشدار غیزانیه اهواز تاکید شد/گسترش فعالیت‌های کانون در مناطق کم‌برخوردار
فرماندار شهرستان اهواز

 

جمال عالمی نیسی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها