1398/06/25
اخبار فرمانداري اهواز
فرماندار اهواز: شرط موفقیت شهردار همراهی شورای شهر و همکاری نهادی های دولتی است فرماندار اهواز: شرط موفقیت شهردار همراهی...

فرماندار شهرستان اهواز گفت: شرط موفقیت شهردار در بهبود و توسعه شهر، همراهی شورا و همکاری نهادهای دولتی است. 

ادامه مطلب
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز تاکید کرد: ارتقاء سطح کیفی و کمی نان در جهت رضایتمندی مردم معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز تاکید ک...

در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان اهواز که به ریاست حیائی اهوازی معاون برنامه ریزی فرماندار و با حضور بلم چی بخشدار مرکزی و دیگر اعضای این جلسه برگزار شد، بر ارتقاء سطح کیفی و کمی نان  در جهت رضایتمندی مردم تاکید شد. 

ادامه مطلب
پیام فرماندار اهواز در پی درگذشت پاکبان شهرداری اهواز پیام فرماندار اهواز در پی درگذشت پاکبان ...

جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز در پیامی درگذشت مرحوم مهدی مزرعاویان پاکبان شهرداری اهواز را تسلیت گفت.

ادامه مطلب
پیام فرماندار اهواز به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی پیام فرماندار اهواز به مناسبت ایام تاسوع...

جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز در پیامی ضمن گرامیداشت شهادت تعدادی هموطنان عزیز در قیام ۱۷ شهریور ۵۷، ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت.

ادامه مطلب
بازدید فرماندار اهواز از نمایشگاه آیین بین الحرمین بازدید فرماندار اهواز از نمایشگاه آیین ب...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز به همراه جمعی از مسئولین از نمایشگاه آیین عزاداری بین الحرمین که به مناسبت ماه محرم در پارک ساحلی کیانپارس برگزارشد،بازدید کرد.

ادامه مطلب
کارگاه پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتماعی در فرمانداری اهواز برگزار شد  کارگاه پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتم...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،  کارگاه آموزشی، پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتماعی ویژه پزشکان، مددکاران و کارشناسان آموزشی بیمارستان های شهرستان اهواز با همت امور اجتماعی فرمانداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
معاون عمرانی فرماندار: آبفا اهواز روند اجرایی پروژه ها را سریعتر کند معاون عمرانی فرماندار: آبفا اهواز روند ا...

عسکر مولایی کتکی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار در بازدید از پروژه های شرکت آبفا اهواز به اجرای هر چه سریعتر ‏طرح ها و پروژه ها تاکید کرد.‏

ادامه مطلب
فرماندار اهواز در جمع عزاداران منطقه ملاشیه حضور یافت فرماندار اهواز در جمع عزاداران منطقه ملا...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان شنبه شب به همراه جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز و جمعی از مسئوولین استانی و شهرستانی در جمع عزاداران حسینی منطقه ملاشیه حضور یافت.

ادامه مطلب
مشکلات مناطق سیل زده بخش مرکزی اهواز بررسی شد مشکلات مناطق سیل زده بخش مرکزی اهواز برر...

در بازدید عسکر مولائی کتکی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار اهواز، علی بلم چی بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین از روستاهای سیل زده بخش مرکزی شهرستان اهواز، مشکلات  و روند خدمات رسانی به این مناطق بررسی شد.

ادامه مطلب
همایش شیرخوارگان حسینی در اهواز برگزار شد  همایش شیرخوارگان حسینی در اهواز برگزار ش...

همزمان با سراسر کشور همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی روز جمعه با اجماع مادران در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز برگزار شد.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1398/04/24 نظرات: 0 نظر نمایش: 91 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بخشدار غیزانیه اهواز: کمبود آب مهمترین مشکل بخش غیزانیه است

بخشدار غیزانیه اهواز: کمبود آب مهمترین مشکل بخش غیزانیه است
بخشدار  غیزانیه اهواز گفت:کمبود آب در بخش غیزانیه مشکلات زیادی برای روستاییان این بخش ایجاد کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز رسول ساکی روز دوشنبه با بیان اینکه آب مهمترین مطالبه مردم این بخش است: افزود:پروژه آبرسانی به این بخش در 2 فاز توسط اداره آب و فاضلاب روستایی در حال اجراست اما این طرح به کندی انجام می شود.

وی گفت: پروژه انتقال آب غیزانیه در سفر سال 95 استاندار خوزستان به این بخش آغاز شد، ولی تاکنون تکمیل نشد است.
 
بخشدار غیزانیه افزود:فاز اول پروژه انتقال آب غیزانیه از شیبان به صفیره که 25 کیلومتر است، تاکنون هفت کیلومترآن تکمیل شده است و اگر این فاز به اتمام برسد بخش زیادی از روستاها آبرسانی می شوند.
ساکی ادامه داد:با پیگیری استاندارخوزستان،فرماندار اهواز و بخشداری غیزانیه،تعداد ۱۵ تانکر برای آبرسانی به روستاهای فاقد آب شرب از دستگاه های اجرایی و شرکت های فعال در این بخش خدمت رسانی می کنند.
 
وی در خصوص مشکلات آموزشی در این بخش گفت:ضعف آموزشی زیادی در این بخش وجود دارد و برخی از مدارس بسیار فرسوده و خطرساز هستند.
 
بخشدار غیزانیه افزود:علاوه بر نظارت نداشتن آموزش و پرورش و کیفیت پایین تدریس و معلمان در برخی از مدارس، کمبود های زیادی در بخش امکانات و تجهیزات وجود دارد.
 
ساکی با اشاره به اینکه 15 روستا دارای مدارس فرسوده هستند، ادامه داد:رسیدگی به مدارس غیزانیه انجام نمی شود و اگر امکاناتی تامین می شود از اعتبار دهیاری ها است.
 
وی در خصوص وضعیت بهداشت و درمان دربخش  غیزانیه گفت:15 خانه بهداشت در روستاهای غیزانیه وجود دارد و سه روستا نیز دارای مرکز بهداشت هستند.
 
وی افزود: کمبود بهورز،دارو و نبود درمانگاه شبانه روزی از مهمترین مشکلات در این بخش است و مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب قول ساخت یک درمانگاه شبانه روزی در غیزانیه را داده است.
 
ساکی افزود: بخش زیادی از مشکلات برق روستاهای بخش غیزانیه در گذشته رفع شده است، اما 15 روستا نیازمند توسعه شبکه برق، و برای تقویت ولتاژ برق نیازمند افزایش ترانس برق هستند، ضمن اینکه حدود ۸۰ درصد از روستاهای دارای روشنایی معابر با مشکلات خاموشی مواجه هستند.
 
بخشدار غیزانیه اهواز در خصوص جاده های بخش غیزانیه گفت: 44 کیلومتر از این جاده ها شن ریزی و زیرسازی انجام شده اما بعد از گذشت یکسال از انجام شن ریزی و زیرسازی، راه و شهرسازی تاکنون اقدامی برای اسفالت انجام نداده است و این زیرسازی ها در حال تخریب هستند.
 
ساکی به مشکلات ورزش در این بخش اشاره کرد وافزود:اداره ورزش و جوانان تاکنون اقدامی در این بخش انجام نداده و حتی بخش غیزانیه از داشتن یک زمین فوتبال خاکی هم محروم است.
 
وی در پایان‌ گفت:شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب قرار است سه زمین چمن مصنوعی برای ورزش در این  بخش احداث کند.
کد: 52811
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • بخشدار غیزانیه اهواز: کمبود آب مهمترین مشکل بخش غیزانیه است
فرماندار شهرستان اهواز

 

جمال عالمی نیسی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها