1398/06/25
اخبار فرمانداري اهواز
فرماندار اهواز: شرط موفقیت شهردار همراهی شورای شهر و همکاری نهادی های دولتی است فرماندار اهواز: شرط موفقیت شهردار همراهی...

فرماندار شهرستان اهواز گفت: شرط موفقیت شهردار در بهبود و توسعه شهر، همراهی شورا و همکاری نهادهای دولتی است. 

ادامه مطلب
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز تاکید کرد: ارتقاء سطح کیفی و کمی نان در جهت رضایتمندی مردم معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز تاکید ک...

در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان اهواز که به ریاست حیائی اهوازی معاون برنامه ریزی فرماندار و با حضور بلم چی بخشدار مرکزی و دیگر اعضای این جلسه برگزار شد، بر ارتقاء سطح کیفی و کمی نان  در جهت رضایتمندی مردم تاکید شد. 

ادامه مطلب
پیام فرماندار اهواز در پی درگذشت پاکبان شهرداری اهواز پیام فرماندار اهواز در پی درگذشت پاکبان ...

جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز در پیامی درگذشت مرحوم مهدی مزرعاویان پاکبان شهرداری اهواز را تسلیت گفت.

ادامه مطلب
پیام فرماندار اهواز به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی پیام فرماندار اهواز به مناسبت ایام تاسوع...

جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز در پیامی ضمن گرامیداشت شهادت تعدادی هموطنان عزیز در قیام ۱۷ شهریور ۵۷، ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت.

ادامه مطلب
بازدید فرماندار اهواز از نمایشگاه آیین بین الحرمین بازدید فرماندار اهواز از نمایشگاه آیین ب...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز به همراه جمعی از مسئولین از نمایشگاه آیین عزاداری بین الحرمین که به مناسبت ماه محرم در پارک ساحلی کیانپارس برگزارشد،بازدید کرد.

ادامه مطلب
کارگاه پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتماعی در فرمانداری اهواز برگزار شد  کارگاه پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتم...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،  کارگاه آموزشی، پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتماعی ویژه پزشکان، مددکاران و کارشناسان آموزشی بیمارستان های شهرستان اهواز با همت امور اجتماعی فرمانداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
معاون عمرانی فرماندار: آبفا اهواز روند اجرایی پروژه ها را سریعتر کند معاون عمرانی فرماندار: آبفا اهواز روند ا...

عسکر مولایی کتکی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار در بازدید از پروژه های شرکت آبفا اهواز به اجرای هر چه سریعتر ‏طرح ها و پروژه ها تاکید کرد.‏

ادامه مطلب
فرماندار اهواز در جمع عزاداران منطقه ملاشیه حضور یافت فرماندار اهواز در جمع عزاداران منطقه ملا...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان شنبه شب به همراه جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز و جمعی از مسئوولین استانی و شهرستانی در جمع عزاداران حسینی منطقه ملاشیه حضور یافت.

ادامه مطلب
مشکلات مناطق سیل زده بخش مرکزی اهواز بررسی شد مشکلات مناطق سیل زده بخش مرکزی اهواز برر...

در بازدید عسکر مولائی کتکی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار اهواز، علی بلم چی بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین از روستاهای سیل زده بخش مرکزی شهرستان اهواز، مشکلات  و روند خدمات رسانی به این مناطق بررسی شد.

ادامه مطلب
همایش شیرخوارگان حسینی در اهواز برگزار شد  همایش شیرخوارگان حسینی در اهواز برگزار ش...

همزمان با سراسر کشور همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی روز جمعه با اجماع مادران در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز برگزار شد.

ادامه مطلب
توقف
اخبار شهرستان اهواز
تاریخ: 1393/06/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 1506 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
شورای ورزش شهرستان اهواز تشکیل شد

شورای ورزش شهرستان اهواز تشکیل شد

نخستین جلسه شورای ورزش شهرستان اهواز در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اهواز صادق خلج معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری در این جلسه توسعه و همگانی شدن ورزش را لازمه فراهم شدن بستر سلامت افراد جامعه عنوان نمود و افزود : لازم است فرهنگ ورزش در بین همه اقشار جامعه نهادینه شود.
وی افزود : به همین منظور تشکیل شورای ورزش در قانون تأسیس سازمان تربیت بدنی پیش بینی شده که در شهرستانها با حضور فرماندار ، رئیس اداره ورزش و جوانان ، رئیس شورای شهرستان ، جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی ذیربط و تعدادی از مطلعین ورزش شهرستان تشکیل می شود.
خلج افزود : این شورا مرجع سیاستگذاری و تصمیم گیری در امور ورزش شهرستان است و ایجاد هماهنگی متقابل دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی و بررسی و تصویب طرح ها ، برنامه ها ، آئین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی از وظایف این شورا است .
معاون فرماندار اهواز تبیین راهکارهای اجرایی توسعه ورزش و تدوین و پیشنهاد برنامه های مناسب در  این زمینه را از دیگر وظایف تعریف شده این شورا عنوان نمود .
وی خاطر نشان کرد: 9 کمیته تخصصی شامل ورزشهای پایه و تخصصی ، ورزش همگانی ، ورزش قهرمانی و حرفه ای ، ورزش بانوان ، اقتصادی ، آموزش و پژوهش ، ورزشهای روستایی و بومی ، ورزشهای کارگری و توسعه فضاها و اماکن ورزشی در قالب این شورا پیش بینی شده که بصورت تخصصی به بررسی و ارائه راهکار در زمینه امور ورزشی شهرستان خواهندپرداخت .
خلج تاکید کرد : لازم است دستگاههای اجرایی توجه ویژه ای به مناطق حاشیه شهر و استعدادیابی جوانان و نوجوانان توجه ویژه ای داشته باشند.
معاون فرماندار اهواز اظهار امیدواری نمود: با تدوین برنامه های مناسب و ایجاد هماهنگیهای لازم فرهنگ ورزش درشهرستان نهادینه شده و زمینه نشاط و سلامت شهروندان فراهم شود.

کد: 8587
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • شورای ورزش شهرستان اهواز تشکیل شد
فرماندار شهرستان اهواز

 

جمال عالمی نیسی 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز 

جهت ارتباط مستقیم با فرماندار اینجا را کلیک نمایید.

جستجو

پيوندها